Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretem az előrehal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretem az előrehaladást? Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

Ha összejövök valakivel és egymásba szeretünk az olyan jó.:) Találkozunk, programokat csinálunk, sokat csókolózunk, sokat készülődünk a randik előtt és egyre jobban megismerjük egymást...:)

Ezt imádom. De amikor már felmegyünk egymáshoz és együtt alszunk, megismerjük egymás családját, kezdjük felfedezni egymás rossz tulajdonságait, akkor kicsit rossz kedvem lesz. Reggel nem a legtökéletesebb formámban lát, nem vagyunk olyan fesztelenek egymás szüleinek a társaságában, meg már nem olyan felhőtlen az öröm, és lassan haladunk szépen előre, amikor már veszekedések vannak és romlik a kapcsolat...:/

De nem akarom ezt! Legszívesebben a rózsaszín ködben élnék egész életemben a barátommal, de ez lehetetlen. Nem akarok problémákat, amikor minden olyan jó!


Valaki hasonlóan így érez esetleg?


20/L


2016. jan. 31. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Álomvilágban élsz. A párkapcsolat lényege nem a rózsaszín köd. Gyerek vagy még...
2016. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez minden kapcsolatban így van sajnos, tanuld meg ezt elfogadni és úgy kezelni hogy az ne legyen katasztrófális végkimenet... 20/f
2016. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem mindenkivel a romlás jellemzi ezt az időszakot. Lesz akivel ez csak egyre jobb lesz:)
2016. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak eddig rosszak a tapasztalataim.:/ Remélem vele minden jobb lesz ezután is! :)
2016. jan. 31. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs miért lehet ezt de én is így vagyok ezzel. Legjobban ahhoz tudnám hasonlítani, hogy nagyon szeretem a könyveket és a filmeket, de baromira hidegen hagy, hogy mi történik a végefőcím, vagy az utolsó oldal után... Nem érdekel a családja, nem érdekel a koszos gatyája, nem akarok hozzámenni, nem akarok összeköltözni, nem akarok gyereket csinálni, csak szerelmes lenni és élvezni. És nem érdekel más mit gondolni. Sok ember meg van róla győződve, hogy kötelező szenvedni az életben, de miért is?? Csak ezzel akarják magukat igazolni amikor szenvednek a saját választásaik miatt, és elvárják, hogy akkor már mindenki másnak is rossz legyen.
2016. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nahh... egy csillámpóni.
2016. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
pedig az élet egy folyamato haladás végülis mindenben. Ideig óráig lehet állni, de a konstans stagnálás kizárja fejlődés lehetőségét, az meg maga a halál.
2016. febr. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!