Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok megnyílni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok megnyílni a barátom előtt?

Figyelt kérdés
Alapból csendesebb típus vagyok, sokszor nem tudok neki mit mondani. Persze igyekszem, de feszült vagyok a társaságában, nem oldódom fel. Nem tudom, neki ez mennyire tűnik fel. Szerintetek elhagy ezért?
2016. febr. 4. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elmondod neki őszintén, hogy mi a bajod, akkor segíteni fog neked feloldódni és megnyílni.

Gondolom friss kapcsolat lehet, és a zárkózottabbaknál általában idő szükséges, míg megnyílnak, de ehhez szükséges a társ bátorítása. Ehhez viszont TUDNIA KELL, HOGY TE ILYEN VAGY, mert hát néma gyereknek anyja se érti a szavát! Ha nem tud róla, úgy segíteni se fog neked, így viszont egy hamis kép alakul ki rólad benne.

2016. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Beszéld meg ezt vele, és segíteni fog. Párom is segített, azóta megnyíltam neki, de még sok idő, mire teljesen...
2016. febr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam, ha valaki előtt nem tudok megnyílni (legyen az akár egy azonos nemű is), az azt üzeni nekem, hogy nem ő az, akire vártam. Legalábbis az igazi baráti és párkapcsolataimban már a kezdetektől éreztem, hogy "jó helyen vagyok". De te tudod, lehet, hogy te kicsit máshogy működsz, azért még ne add fel!
2016. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!