Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végképp nem bízok a páromban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végképp nem bízok a páromban. Nem megy. Pedig nem csalt még meg. Mit lehetne tenni? Elhagyni nem akarom.

Figyelt kérdés
Az van, hogy van neki 2 gyereke egy másik férfitől. Én így jöttem vele össze, kicsit átgondolatlanul, mert anyám is elhagyta az apámat és tesómmal nevelt minket. De a párom eleinte azt mondta ő a gyerekeket nem adja oda neki stb ilyen szemét olyan szemét. Több mint fél éve együtt vagyunk, már a közös gyerekünkkel terhes. Viszont a nevelt gyerekeim apjával teljesen megbékélt. Annak is van párja már. Szoktak facebookon is beszélgetni de persze a gyerekekről. Viszont a párom átírta a jelszavát a napokban, tegnap meg mikor fent volt a facen mellé mentem a géphez és meg akartam nézni és azt mondta semmi közöm hozzá ne nézegessem az ő facebookját rendesen nekem esett. Aztán megfenyegetett ha nem bízok benne elveteti a gyereket és elhagy mert így ez nem kapcsolat. Mi több igaza van végképp nem bízok benne, sokszor arra gondolok, hogy csalni fog, főleg ha kevesebbet leszünk együtt. Mellesleg nem is éprtem az exével minek beszélget még akkor is ha a gyerekekről van szó. Régen szóba se állt vele most meg már tiszteli azt mondta, de nem akar vele együtt lenni elég volt neki az a 12 év. Én meg azt nem értem ha valaki leélt egymással 12 évet és szült is 2 gyereket neki akkor én itt kispont vagyok sok a közös emlék ami jó is volt azért nyilván még ha voltak problémák is ott bőven ahogy elmesélte a sok veszekedés, pofozkodás... de az a baj velem olyan flegma néha és nem tudok benne így bízni hiába várja a gyerekünket akkor is az amit mondott, hogy elveteti az pofán vágott. Meg ez a facebookos titkolózás is. Ő az én jelszavamat tudja mindig ellenőrizget is. De nálam nincs mit titkolni nem nőzök semerre... szerintetek jogosan nem bízok benne vagy túl féltékeny vagyok és agyalok a hülyeségen? Legutóbb a párom felhívta az anyámat, hogy elege van a féltékenységemből, ő szeret engem de kezdi unni és taszítom el magamtól őt ezzel hogy mindig pattogok a facebook miatt meg ha el akar menni váésárolni egyedül. mindig arra gondolok mással találkozik vagy mással akar telefonálni a hátam mögött. Amit nem írtam hogy régen a múltamban sok lány vert így át :/ lehet ez a nyom bennem van. szerintetek?

2016. febr. 4. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon remélem, hogy kivág a barátnőd a francba és vissza se néz.


Igaza van, hogy semmi közöd a facebookjához. Még inkább igaza van, hogy normális viszonyt próbál fenntartani a gyerekei apjával, tudod a civilizált emberek így oldják meg a dolgot, a gyerekeknek ez főleg jót fog tenni.


Te meg az exeid átverését ne az új barátnőidre vetítsd ki, ő nem ártott neked semmit, mégis az exeid miatt szívatod? Normális vagy? Te mit szólnál hozzá, ha veled azért bánna rosszul valaki, mert átverték a múltban? Egyből nem lenne fair, mi? Akkor gondolkozz el talán mit művelsz. Ha ennyire nem tudsz túllépni a régi sérelmeiden, maradj egyedül, nem kell másokat is belevonnod a mizériádba. Rphadt gusztustalanul viselkedsz, csoda, hogy még bírja melletted.

2016. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sincs semmi közöd a facebookjához, ez privát. Abban a kapcsolatban már elég nagy bajok vannak, ahol egymás facebookját nézegetik. Azt meg nem várhatod el tőle, hogy ne tartsa a kapcsolatot a gyerekei apjával, ez a gyerekekkel szemben sem fair, amikor összejöttetek tudtad, hogy van 2 gyereke és ezzel akkor miért nem számoltál? Egy gyerek 2 embert egy életen át összeköt.

És van joga egyedül elmenni vásárolni, időt eltölteni nélküled...


Csak azt nem értem, hogy miért válaltok gyereket egy féléves kapcsolatban, főleg ha ennyire nem jó.


Igazából a szegény gyereket sajnálom ebben az egészben.

2016. febr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Ha nincs titkolnivalója,miért nem nézheti meg?Furcsa,h még ki is akad ezen.Szerintem titkol vmit.Az én facebookomat,emailemet,telefonomat nyugodtan megnézheti a párom,mert nem rejtegetek semmit.
2016. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon hasonló helyzetben vagyok, csak nekem egy gyermekem van az exemtől, akivel jó a viszonyom, és babát várok az új páromtól.

DE: a párom megértette, hogy az exem mindenképpen része valamilyen szinten az életemnek. Nincsenek iránta gyengéd érzéseim egyáltalán, ha az egyetlen pasi lenne a Földön, akkor sem kezdenék vele újra, de mivel van egy közös gyermekünk, ezért mindenkinek (!) az az érdeke, hogy normális viszony legyen köztünk.

Nem örülnék annak, ha a párom a "nevelt gyermekének" tekintené az én gyermekem. Neki ugyanis van apja, akihez kötődik, szerencsére jó a kapcsolatuk. A páromhoz is ragaszkodik a gyermekem, de másképp, inkább amolyan baráti a viszony és szeretném, ha ez így is maradna.

A Facebookom és egyéb kommunikációs felületeim pedig a privát szférámhoz tartoznak. Nem akarom, hogy BÁRKI olvassa. És nem azért, mert titkolnék bármit, hanem azért, mert tudom, hogy aki érzelmileg érintett, könnyen bele tudna magyarázni bármit egy teljesen ártalmatlan beszélgetésbe is. Másrészt a másokkal folytatott kommunikáció a MÁSIK félnek is a privát szférája, akivel éppen beszélgetek. Még ha az én dolgaimhoz van is köze a páromnak, a másik fél dolgaihoz nincs. Ha egy barátnőm megoszt velem valamit, akkor azt VELEM osztja meg, és nem a párommal.

Mondjuk az nem korrekt, hogy a párod téged ellenőrizget, nekem eszembe sem jutna belenézni a párom telefonjába, levelezésébe, ha az orrom előtt hagyná, akkor sem. A bizalomnak kölcsönösnek kellene lenni.

Az sem szép, hogy nem tudjátok érdemben megbeszélni, hanem flegmáskodik, fenyegetőzik...

Szerintem mindketten hibásak vagytok, és ha tartós kapcsolatot szeretnétek, mindkettőtöknek érdemes lenne változtatni a hozzáállásán.

2016. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Lehet semmi köze hozzá, de civilizált emberek nem is fenyegetőznek abortusszal, ha a másik éppen meg akarja nézni miről és kivel beszélget éppen.

Szóval hagyjuk már ezt a "férfi a mocsok, a nő a szent" dumát. Valami van itt amiért ennyire kiakad, ha a beszélgetéseiről van szó. Ha egy kapcsolatban az egyik fél titkolózik és azonnal támad akkor ott van valami a háttérben.


Lehet te nem írtál le valamit vagy tényleg van félni valód. Annyit tudsz tenni, hogy ezt megbeszéled vele.

2016. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Jaguar - általában egyet szoktam érteni a véleményeddel sok kérdésnél, de itt szerintem nem ennyire fekete-fehér a "kiakad, biztos titkol valamit".


A kérdező barátnője valóban erősen reagál, de egy idő után nem bírja az ember másképp. Voltál már olyan kapcsolatban, ahol minden lépéssel el kell számolnod, ahol akármit csinálsz vagy mondasz, gyanús leszel, miközben amúgy tiszta a lelkiismereted, mert nem tettél semmit? Ahol minden ártatlan beszélgetésbe igazi konteó blogot megszégyenítő baromságokat olvasna bele a másik?


Nem tartott annyira sokáig (bár így is később jött meg az eszem, mint kéne), de nekem volt ehhez szerencsém, és egy idő után, amikor a századik veszekedést provokálja a másik, igenis bele lehet annyira fáradni/rokkanni, hogy ilyen mértékű agresszióval reagál az ember kétségbeesettségében, akkor is, ha amúgy nem titkol semmit.


Kívánom, hogy ne tapasztald meg, milyen ebben lenni.


Ami pedig a privát szféra és bizalom kérdését illeti, a négyes véleményét osztom, szépen összefoglalta.


Közben privátot is kaptam a kérdezőtől, miszerint ugyan semmi oka nem bízni a barátnőjében, de régen átverték uh ő is biztos át fogja... No comment, nem tudok mit hozzátenni, tartom a véleményem és kiegészíteném azzal, amit a 4-es írt.


Első voltam.

2016. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem voltam.

Ám minden kérdésnél saját szájízünk és tapasztalataink alapján írunk választ. Még objektívan szemlélettel sem tudsz belelátni olyan dolgokba amiben nem volt részed.

Nem is akarok egyébként olyan kapcsolatot mert azt utálom a legjobban, ha alaptalanul gyanúsítgatnak. Épp ezért nem is adok rá okot oly módon, hogy túl nyílt és véleménykinyilvánító vagyok.

2016. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a facebook, az e-mail privát szféra, én sem engedem senkinek, hogy belenézzen, és én sem kukkolom másét. Nem a titkolózás miatt, hanem mert kell egy privát tér kapcsolaton belül is, különben olyan, mint hogyha meg akarnának fojtani. A már meglévő gyerekeknek meg szükségük van az apjukra is, ha az apjuk hajlandó tudomást venni róluk. Én nem vállaltam volna veled közös gyereket...
2016. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Azért azt is érdemes figyelembe venni, hogy egy várandós nőben tombolnak a hormonok, ezért is reagálhat néha indulatosabban, mint indokolt lenne.

Én például a megtestesült nyugalom vagyok általában, de most, hogy terhes vagyok, néha megijedek magamtól... nem vagyok benne teljesen biztos, hogy nem fogok kinyírni valakit valami apróságért.... :P

2016. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Hasonló helyzetben vagyok, és én sem találok megoldást...
2016. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!