Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg kapcsolat képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kapcsolat képtelen vagyok?

Figyelt kérdés

"Összejöttem" egy velem egyidős sráccal több mint egy hónapja, akkoriban még jó ötletnek tűnt, érdekelt is az egész, de most legtöbbször azt veszem észre magamon ismét, mint az előző egy évben folyamatosan mikor lehetett volna barátom, hogy unom, türelmetlen vagyok, nincs energiám hozzá és egyszerűen látni sem akarom igazán. Nem csinál semmi rosszat, de egyszerűen mindenkiben azt érzem, hogy nem való hozzám.

Kivéve egy valakit... ő a legjobb barátom. Tökéletes másom mindenben, csak éppenséggel ő úgy érzi van valami ami miatt nem igazán működne köztünk a kapcsolat. Anno lefeküdtünk egymással sokszor, és viszont a mai napon is. Ami igazán bánt, hogy nincs lelkiismeret furdalásom, nem bánom és úgy érzem nem is tettem semmi rosszat, mert nem érzem azt, hogy én ezzel megcsaltam volna bárkit is.

Nem tudom, hogy ez lehet-e a baj oka, de anno volt egy több mint 3 éves kapcsolatom, ahol és amikor tudott ütött a párom illetve folyamatosan bezárva tartott. A legjobb barátom ekkor is jelen volt az életemben, viszont tényleg csak barát jelleggel és ő volt az aki segített attól a szeméttől teljesen megvállni, illetve mikor összetörtem kihúzott a kakiból. Azóta úgy érzem nem találom a helyem. Senki nem jó, senki nem felel meg. Mi tévő legyek? Egy üres zsáknak érzem magam belül.


23L


2016. febr. 5. 21:46
 1/3 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Szakemberhez kellene fordulnod a mùlt és az összezavarodott érzèseid miatt és amiatt, amit magadròl gondolsz.

Hidd el, ùj ember leszel.

2016. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Attól még h téged megvertek meg bezártak még nem kellene megcsalni a srácot -> kuuuurrrva vagy


Am menjél agykurkászhoz, az segít

Ja, és a jóBARÁTOKKAL nem szokás lefeküdni, pláne nem rrendszeresen

2016. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagy kapcsolatképtelen, csak éppen bele vagy zúgva a "legjobb barátodba", akivel párszor izéltél.

Ezért nem működik mással a kapcsolat, szerintem ez tök érthető, csak épp neked is meg kéne érteni, hogy ilyenkor nem kell a 3. személyt (a valós barátodat) hülyíteni. Ennyi.

Jah, és a "legjobb barátod" csak használ téged, azt azért tudd.

2016. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!