Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni abban a helyzetben, ha én iskolázottabb vagyok nőként, valószínűleg magasabb fizetéssel, mint a párom és ez rettentően zavarja?

Figyelt kérdés
Jelenleg még hallgató vagyok, de a képzésem vége felé járok már. Olyan szakmám lesz, amivel jóval többet is kereshetek, mint most ő. Konzervatívabb nézeteket vall, és az eddigi elszólásaiból következtetek arra, hogy kisebbségi komplexust okoz nála, ha én több pénzt keresek, mint ő.
2016. febr. 6. 11:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jaj, kérdező, várjál már, hát lehet 2 évig munkanélküli leszel, mert hiába a jó iskola, jó szakma, ha pályakezdőként nem kellesz sehová, csakis több év gyakorlattal.


Egyelőre jegeld a témát, majd gyere vissza, ha tényleg az lezs a gondod, h többet keresel.

2016. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem kell jegelni, mivel a páromnak már most problémája van, szorong a gondolattól is, de sejtettem, hogy sajnos úgy látszik ez ellen nincs mit tenni.
2016. febr. 6. 18:53
 13/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Az első fizetésedből vegyél ki egy 20ezrest és arra írd a szakítószöveget. Ha már most hisztizik, akkor az agyadra fog menni, amint elkezded a munkát.
2016. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!