Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holgyeim. Mien ffi vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Black Bandi kérdése:

Holgyeim. Mien ffi vagyok? Reszletek lent.

Figyelt kérdés

Tehat...13 ev hazassag utan elkoltoztem...Miert?

Ereztem h a felesegemnek nem vagyok eleg...Folyamatosan panaszkodott utanam...Kimostam, kiteritettem, takaritottam, elmosogattam, sokszor ebeddel, vacsoraval, teritett asztallal vartam. Epitettem kozos otthonunkat...Leanyunkat neveltem. A testet maximalisan ki tudtam elegiteni...Lelkileg? Igyekeztem kozos szep esteket "szervezni"...Kozos programokat...Megis panasz volt ram...Ugy mint apa, mint ferj...Hol hibazom?



2016. febr. 7. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ej, Black Bandi, már megmondták ma, hogy bizony papucs voltál.
2016. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túlságosan meg akartál felelni, néha önzőnek is kell lenni.
2016. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan abba a hibába estél, mint sok nő; nem viselkedtél egyenlő félként a kapcsolatban. Azzal, hogy folyamatosan kiszolgáltad és csak neki éltél, elvesztetted az egyéniséged.

Jól tetted egyébként, hogy kiléptél, csak ne kövesd el ugyan ezt valaki más mellett. Jól mondták korábban, néha kell egy kis "önzés".

2016. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát amire panaszkodott, abban nem tetszettél neki.
2016. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!