Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem meg, hogy találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg, hogy találkozzon velem, és beszéljük meg?

Figyelt kérdés

Szégyelli magát, mert azt aktus közben lelankadt neki, és ezért nem beszél most velem. Sem hivásra, sem üzenetre.


Jó ötletnek tartjátok, hogy felhivom a szolgálati telefonszámomról? Azt ő nem ismeri, és biztos válaszol. Majd bemutatkoznék, és megkérném, hogy találkozzunk, vagy ha végkép nem akar, akkor megbeszéljük telefonon.


Engem nem zavar, türelmes vagyok vele., igy is vele akarok lenni. Valójában a probléma az, hogy egy volt kapcsolatán nem tudott túllépni, amikoris a lány megcsalta őt. Ennek 5 éve, azóta a munkára koncentrál és a sulira.

27F,24L


2016. febr. 7. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyj neki időt. Írj neki egy smst, hogy nem bánod, nem haragszol, vele akarsz lenni, keressen, ha ő is így gondolja. Nem lesz attól jobb a dolog, ha nyaggatod. Különösebben szerintem ezt megbeszélni sem kell szerintem, ha bocsánatot kér, fogadd el, mondd el, hogy neked ez nem gond, és ennyi. Ha pedig beszélni akar majd arról a bizonyos exről, akkor legyél ott, hallgasd meg, várd ki, hogy magától jusson el a témáig. :)

Azt viszont tudd, hogy a türelem valószínűleg nem csak néhány hétre, hónapra szól, hanem nagyon-nagyon sokáig, főleg, ha régi sérelemről van szó. (Nem lebeszélni akarlak, szuper a hozzáállásod, csak párom miatt mi is hasonló cipőben járunk, így ezt érdemes szem előtt tartani.)

2016. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Már mi is szinte egy éve kinlódunk, nálunk bejön a távolság is a képbe, sajnos. Már mesél dolgokat az exről is. Azt is tudom, hogy most nem rám haragszik, hanem magára, de egyedül nem fog megbékülni és újra keresni.

Irtam üzeneteket, nem vittem túlzásba, tudja, hogy mellette vagyok, mégis úgy gondolja, hogy neki nem való a kapcsolat. Nem szeretném elvesziteni, ezárt szeretném felhivni.

2016. febr. 7. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ami nem megy azt ne eröltesd.

Nincs tisztában magával,addig meg mondhatsz neki bármit.


Nem állt fel neki és ezért nem keres?Na bumm mindenkivel megesik.

Hát elég gyerekes még a fiúcska.:D Az ilyen ha 5 év alatt nem hevert ki egy csajt az elég gáz.:/

2016. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a gáz hogy az utolsó válaszoló ilyen lekezelő és lesz@rom stílusban gondolkodik erről és magáról a személyről. Ez külsősként tudod hogy látszik kedves utolsó? Van egy ismerősőm/barátom/kapcsolatom akinek van egy baja/problémája és kb nem is érdekel téged hogy hogy oldja meg. Kb el is könyvelted szegényt szerencsétlennek...Piszok jó barát lehetsz.

Kérdező te meg szerintem jó úton haladsz, adj neki időt, ahogy már a többiek is leírták. Neki is kell akarnia, hogy javítson az életén, de a segítő kéz a megfelelő pillanatban nagyon tud segíteni ezen!

2016. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem engedi, hogy segitsek, teljesen mellőz, nem veszi figyelmenbe sem ha hivom, sem ha üzenetet irok.
2016. febr. 9. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos, hogy ne erőltessed a dolgot, mert még mélyebb szintre jut, légy türelmes és várd meg míg magától akar kijönni ebből a helyzetből!!!

El kell jutnia arra a szintre, hogy Te nem a problémát jelented, hanem a megoldást. Ha erőlteted meg fog utálni!!!

38F

2016. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!