Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tapasztalataid vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Milyen tapasztalataid vannak olyan esetekről, amikor az egyik fél jobban szerette a másikat? Mennyire működött hosszú távon?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem utólag nagyon rossz. Az előző (12 éves) párkapcsolatomban teljesen alárendeltem magam az exemnek, mindenben meg akartam neki felelni. A saját igényeimet elnyomtam. Ez hosszú távon megbosszulta magát, egészségügyi problémáim lettek, depressziós lettem és pánikbeteg.

Sajnos túl sokáig áltattam magam, hogy "azért szeret ő a maga módján". A legrosszabb volt azzal szembesülni, hogy valójában csak megszokásból, kényelemből volt velem, és semmit nem hajlandó tenni a kapcsolatért.

2016. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Eddig egyetlen olyan kapcsolatom volt, ahol szinte teljesen egy hullámhosszon voltunk érzelmileg. Elmondhatom, hogy ennél kevés jobb dolog van az életben.

Viszont, mikor nincs meg ez az összhang, az előbb-utóbb megmérgezi a kapcsolatot. Sokszor átéltem már, hogy én jobban szerettem az adott csajt, mint ő engem, amiből később viták/veszekedések adódtak, mert én több szeretetre vágytam, mint amit kaptam, ésatöbbi. Fordított helyzet csak egy volt eddig életemben, de mégegyszer nem maradnék olyan lány mellett, akivel csak kicsit is egyoldalúak az érzelmek.

28/F

2016. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Működik egy ideig,aztán beleunsz és mást keresel, vagy megalkudsz és benne maradsz. Akkor tönkre is mész a dologban!!!!!


Én 1 évig bírtam, olyan mellett,aki jobban szeretett,mint én őt.Mindig valami hiányzott a kapcsolatból, hiába tudtam, hogy szeret,imád, más kellett.


Amikor én szerettem valakit jobban,az azért volt nehéz,mert képtelen voltam feladni és elfogadni, hogy nem lehet jobb a dolog. Megalkudtam, és beletörődtem, hogy csak ennyit érek, és minden vele töltött perc ajándék, még akkor is, ha utána fájdalmasan hiányzik :( Borzasztó érzés volt.Pont amit az első mond, hogy én is meggyőztem magam, hogy ó szeret ő is,csak a maga módján. NEM.Na ez rossz. Úgy kell szeretnie, hogy maximálisan érezzem, és én is szerethessem őt, ne érezze fojtogatásnak.


Igazi viszonzott dolog eddig egyszer volt, de ott meg szétidegeltük egymást,és annyira viharos volt az egész, hogy annak is vége lett.


Vajon milyen az igazi szerelem? Azóta sem tudom :D

2016. febr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!