Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ez nektek is rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez nektek is rosszul esne egy idő után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párom 27/F én 22/L,távkapcsolatban élünk immár 4. hónapja. A kapcsolatunk elején is tudtam hogy neki a kondizás az edzés egy fontos tényező az életében. Viszont mi csak hétvégén tudunk együtt lenni,mert a munkánk miatt csak akkor tudunk,illetve folyton csak én utazom hozzá,ő szinte sosem. Ezért a táv miatt csak neten és telefonon tudunk beszélni. Az előbb is feljön mindenki tudja melyik közösségi oldalra,kevesebb mint fél óra múlva közli hogy ő megy edzeni (nem először fordul elő) néha úgy érzem fontosabb neki a konditerem mint én,szerintem ha tehetné éjt nappallá téve ott lenne...nekem ez rosszul esik hogy velem kevesebbet törődik :/ mit tegyek? Az vajon jó ötlet hogy egy kicsit bosszúból én sem beszélek vele érezze milyen az hogy "le vagy szarva" ?!

Köszönöm annak aki értelmes válasszal tud szolgálni,aki meg csak bunkón írna inkább tartsa meg magának :D


2016. febr. 9. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A bosszú iszonyat gáz és gyerekes viselkedés!

Azt hittem felnőtt vagy, de ezek szerint a kis tinip..csák értelmi szintjén még leragadtál 22 éves létedre.


A felnőttek így viselkednek:

1. ha problémájuk van, akkor egymás között MEGBESZÉLIK

2. kompromisszumot kötnek

3. időbeosztást csinálnak

4. alkalmazkodnak

5. nem süllyednek le a bosszúig


Kb. így hirtelen ennyi jutott eszembe.

2016. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább szakíts. a távkapcsolatok nem működnek.
2016. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem egy idő után, hanem az elejétől kezdve. Össze se jönnék olyannal, akinek nem én vagyok a legeslegfontosabb, hanem egyéb dolgokat elém helyez.
2016. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sidd ***** válasza:

Ha hétköznap amúgy sem vagytok együtt és csak neten van lehetőségetek kommunikálni, akkor miért ne csinálhatná azt amit szeret ? Attól még nem sz@r le téged.

Viszont ha hétvégente nem hajlandó mozditani a kisujját érted,hogy ő utazzon el hozzád, az már elég önző dolog. De azon is gondolkozz el,hogy mi lehet a dolog mögött, hogy miért nem ő utazik hozzád. Egyedül élsz, ahol kettesben lehetnétek? Vagy neki van saját lakása ?

2016. febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! Ne beszélj vele egy darabig,így vagy megijed és jobban figyel majd rád vagy kiderűl,hogy már nem akar veled lenni.
2016. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
+1 az elsőhöz. Szerintem gyerekes butaság nekiállni kombinálni, bosszút állni, taktikázni, nyomozni. A korrekt beszéd mindig többet ér.
2016. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel tudtad, hogy ez fontos neki, számolnod kellett volna ezzel, és kétszer is átgondolni a távkapcsolat dolgot.

Ne állj rajta bosszút, inkább foglald el magad valamivel.:) Így nem is érsz rá, de mégsem bosszú.

2016. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!