Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felrúgnátok egy házasságot,8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felrúgnátok egy házasságot,8 együtt töltött évet néhány pofon miatt?

Figyelt kérdés
Csak véleményeket szetetnék, nem várom , hogy helyetten oldjátok meg a problémát.

2016. febr. 9. 18:45
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
76%
Igen, felrúgnám a 20 éves házasságomat is ha bántalmazna a férjem. Már a kapcsolatunk elején lefektettem a szabályokat, ha megüt azonnal és végérvényesen otthagyom.
2016. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Igen, felrúgnám. Ez sorozatos bántalmazás.
2016. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Jaguárnak van igaza. Persze én is ugyanezt írtam tegnap, de azt meg lepontozta a sok gyökér.
2016. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott, attól kérdezném, hogy minek tartja, ha valakit többször megütöttek, ha sorozatos bántalmazásnak?
2016. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
*ha nem
2016. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
Azt mondom, hogy fogalmam sincs, soha nem voltam ilyen helyzetben. De ha véletlen megesne, akkor az elsőnél még nem, de a második pofonnál biztosan elhagynám.
2016. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
En nagyon erzekeny vagyok a csaladomat illetoen. Ha a parom durvan a szajara venne oket, tuti hogy felpofoznam es forditott esetben nem lepne meg ha o is megtenne. Ezutan ha szakitanank az nem a pofon miatt lenne, hanem a bunkosag miatt, hogy az egyikunk a szajara vette a masik szeretteit. En ebben az esetben ha en lennek a serto fel megbocsajtanek a pofonert ha velem maradna. Az mas kerdes hogy nagyon alja embernek kellene lennem ehhez, de most a pofonrol van szo. A kerdezo helyzete mas mondjuk, az o kapcsolataban szerintem mindig jelen lesz a pofozkodas. Ha eddig nem lepett ki a kapcsolatbol valoszinuleg nem is fog, hacsak nem kap akkorat hogy a fal adja a masikat.
2016. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Néhány az soknak tűnik

Attól függ, hogy miért és milyet. Ezt arra értem, hogy pl. én elég pánikolós vagyok, szóval ha nagyon bepánikolok és észhez térítésre kapok egy legyintést, akkor az olyan mintha meg se történt volna. Ha viszont a férjemnek nem tetszik valami és azért indul meg a keze, az első után ott hagyom. Gondolom az utóbbihoz hasonló dolog történt.

2016. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!