Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felrúgnátok egy házasságot,8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felrúgnátok egy házasságot,8 együtt töltött évet néhány pofon miatt?

Figyelt kérdés
Csak véleményeket szetetnék, nem várom , hogy helyetten oldjátok meg a problémát.

2016. febr. 9. 18:45
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
A nő vagyok.
2016. febr. 9. 19:54
 22/38 anonim ***** válasza:
89%

én nem azonnal léptem ki, hanem később. csodálkoztam magamon, mai napig nem értem, hogy jutottam idáig.


aki azt mondja, hogy megérdemli, aki nem tesz rögtön ellenlépéseket, az nem volt hasonló helyzetben, nincs benne nagy empátia, és kb. annyira széles látókörű, mint egy ló.


én is mindenkit elhagyásra bíztatok, akit bántottak, és kikéri a véleményem. de nem olyan egyszerű. itt a fórumon ítélkezni viszont az.

2016. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
40%
Mivel nem tudom, mi(k) miatt kaptad a pofont, nem tudok válaszolni.
2016. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

23-as a te világodban miért lehet megütni egy másik embert? Főleg akit szeretünk.

De mindegy, mert majd jössz valami 1940-es évek beli dumával nyilván.

2016. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Te adtad vagy te kaptad vagy netán mindkettő?

Mikor történt és azóta milyen a kapcsolatotok?

2016. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Csak én kapom. Ha bármin összeveszünk, gyakran végződik így a vita ( nem mindig , de gyakran.kb minden 3-4 havonta...) Mondjuk csak pofon szokott lenni, amiket írtak kés, rúgás soha.
2016. febr. 9. 20:07
 27/38 anonim ***** válasza:
És ez neked komolyan kérdés? Szánalmas vagy, verjenek csak.
2016. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
82%

# 24: Egy általam nagyra becsült, neves pszichológus mondta egyszer, hogy alapvetően nem megengedett a párkapcsolatban egy pofon sem, de van az a viselkedés, ami még a világ legjámborabb emberéből is ki tudja hozni az állatot!


A másik... van egy 10 éves lányom. Egész életemben tudatosítottam, hogy én bizony soha, de soha nem fogom verni a gyerekem (engem durván vertek gyerekkoromban), de EGYSZER előfordult, hogy indulatból rácsaptam a fenekére. Az az egy alkalom elég volt ahhoz, hogy tudatosuljon, hogy ez nem én vagyok, és ezt nem akarom. Azóta nem ütöttem meg, de még csak meg sem legyintettem.

Én azért mondom, hogy EGYETLEN pofon miatt nem borítanék, mert emberből vagyunk, bizony, hibázunk (mindenki!). És egy hiba sokszor segít abban, hogy tanuljunk belőle. Én legalábbis tudtam a sajátomból.


KÉT pofont már nem tudnék elnézni én sem.

2016. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
22%

Mint tudjuk, itt gyakorin természetesen azonnal felrúgna mindenki egy házasságot és kezdené elölről az egész életét újra felépíteni bármilyen apró veszekedés után is.

Tudnunk kellene a részleteket mert ez eddig nem sok információ.

2016. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

"Csak én kapom. Ha bármin összeveszünk, gyakran végződik így a vita ( nem mindig , de gyakran.kb minden 3-4 havonta...) "


Ez már nálam szakítóok lenne. Eleve az is, hogy ennyire gyakori a veszekedés. Viták minden kapcsolatban vannak, de azokat lehet(ne) normális hangnemben is. Mi a párommal mindent higgadtan beszélünk meg, ha néha, nagyon-nagyon ritkán valamelyikünk fel is emeli a hangját kicsit, pár percen belül lehiggadunk és meg tudjuk beszélni higgadtan a problémánkat. Veszekedésig még soha nem fajult a dolog, pláne bántalmazásig.

2016. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!