Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felrúgnátok egy házasságot,8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felrúgnátok egy házasságot,8 együtt töltött évet néhány pofon miatt?

Figyelt kérdés
Csak véleményeket szetetnék, nem várom , hogy helyetten oldjátok meg a problémát.

2016. febr. 9. 18:45
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
95%

Fel! Engem egyszer üthet meg valaki, ez az alkalom lenne az első és az utolsó!


Nem adnék második esélyt, méghozzá azért nem, mert a környezetemben ilyet tapasztalt nők elmondása alapján, soha, egyik esetben sem egyszeri alkalomról volt szó.


Van olyan barátnőm, akit megütött a volt párja majd nagyon szánta bánta a tettét, ígérte, hogy sosem fordul többé elő...fél évig minta pasi volt, majd egyik nap részegen és agresszívan állított haza, a barátnőmnek ez nem tetszett, szóvá tette, majd a pasi fogta és hozzávágta a bicskáját. Pont a lány fenekébe állt bele, és kórházba került napokra. Ekkor 6 éve voltak együtt és 5 és fél évig semmi jelét nem adta annak, hogy valójában egy agresszív állat lenne.


Szóval én biztosan nem várnám meg a 2. alkalmat! Nem számítana mennyire lennék szerelmes, ha bele döglenék, akkor sem maradnék vele!

2016. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
30%

Azért annak, hogy egy férfi felpofoz egy nőt, sokszor azért oka van, pl érzelmi zsarolás, amihez kifejezetten értenek a nők.

De persze fordítva is működik a dolog, de azzal senki sem foglalkozik.

2016. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem írtad, hogy férfi vagy-e vagy nő, meg hogy te adtad vagy te kaptad?
2016. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
igen, fel.
2016. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Van benne tapasztalatom, és az első után kellett volna otthagyni. Ha még egyszer ilyen előfordulna velem, elsőre otthagynám.
2016. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
94%

12-es!


Nem tök mindegy, hogy ki csinálja? Férfi vagy nő? Egy kapcsolatban NEM ELFOGADHATÓ A VEREKEDÉS! Pont.

2016. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
12-es akkor el kell válni ha érzelmileg zsarolva van az egyik fél, nem az a megoldás, hogy akkor megütöm, úgyis nehezebb vagyok 40 kilóval.
2016. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
33%

egyesek itt nagyon könnyen beszélnek. Az élet viszont ennél azért bonyolultabb.


12-es voltam, és nem állok senkinek sem a pártján, csak jeleztem, hogy míg itt mindenki egyből elválna, addig az életben egy nem így működik, van olyan, amikor már a legelső kis összezörrenés után válnak az emberek, mert manapság ez nagyon egyszerű, de van úgy, hogy pofonok, meg verés után sem válik el az asszony, vagy az ember, mert nincs mersze hozzá, vagy mert annyira kötődik, de ezernyi oka lehet.

2016. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
51%
Aki együtt marad egy bántalmazó férfival/nővel meg is érdemli a sorsát, lehet itt kifogásokat keresni.
2016. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!