Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok külön aludni?

Figyelt kérdés

Többször előfordult ez az eset:

Lefeküdt tv-t nézni a párom a nappaliba, mondta akkor megy aludni amikor én is. Mikor mentem be a hálóba, mondtam neki, jó éjt, szép álmokat, ő erre: Neked is, még maradok tv-zni. Ilyenkor egyedül alszom el, többször mondtam neki, nagyon rossz így nekem. Volt hogy a kanapén aludt el, és ott maradt. Nem érzem magam valami jól, hogy együtt élünk, de külön alszunk sokszor.


2016. febr. 10. 11:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Önálló entitás vagyunk a párunkkal, nem kell, hogy egyezzen a bioritmusunk, nem kell, hogy mindig együtt keljünk, együtt feküdjünk. Szerencsére mi figyelembe tudjuk venni egymás igényeit. Feltéve, ha ezek egyértelműek....

Ha azt mondod: "jó éjt, szép álmokat", akkor abból egy normális ember azt a következtetést vonja le, hogy aludni szeretnél és elköszönsz tőle. Arra reagált, amit mondtál. Ha neked másra volt igényed, akkor miért nem azt mondtad? Például: "Szeretnék egy kicsit összebújni elalvás előtt.", vagy "Drágám, nincs kedved egy vad orgiához?". Vagy bármit, amire éppen akkor vágytál.

Tudod, néma gyereknek... azt viszont nem várhatod el, hogy ha te álmos vagy, akkor a párod is az legyen. Csak azt várhatod el, hogy ha jelzel egy konkrét igényt, akkor arra reagáljon. És természetesen mondhat nemet is! Például: "Szeretném végignézni ezt a filmet, nagyon izgalmas, kíváncsi vagyok a végére."

Mondjuk ezért jó az IPTV, én simán leállítom, hogy összebújjak a párommal, utána folytatom. De mi szoktunk egymással kommunikálni... csodákra képes!

2016. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Add el a tv-t. Nekunk bevalt.
2016. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ő is álmos volt már akkor! Mikor ő megy el aludni, könyörög hogy menjek én is. Szóltam neki múltkor, szeretnék hozzá bújni, örülnék ha jönne ő is. Álmos, fáradt volt, de maradt tv-t nézni. Nem együtt kelünk fel, nem is várnám el tőle. Nem is kell minden este együtt, de ez így már sok nekem, ő mondja előre, hogy együtt megyünk aludni, mert ő így szeretné, és rá 10 percre, már totál más a hozzáállása.
2016. febr. 10. 11:45
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
De akkor ne mondj ilyen "jó éjt, szép álmokat" frázisokat! Minden egyes alkalommal azt mondd, amit szeretnél!
2016. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Azért mondtam azt, mert ő 10 perccel korábban szólt, velem akar aludni, ezért mondtam hogy jó éjt, meg hogy jön-e aludni.
2016. febr. 10. 11:49
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

De a "jó éjt" az egy elköszönés. A "jön-e aludni" pedig egy kérdés, amire "igen", illetve "nem" válasz egyaránt adható. Ne tegyél fel olyan kérdést, amire csak egyféle választ fogadsz el!

Mondd el egyértelműen, hogy mit szeretnél, kérj! Csodákat tesz!

2016. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ne utólag tegyél szemrehányást, hogy nagyon rossz ez így neked, hanem akkor, ott jelezd, hogy mit szeretnél.

Ha így is nemet mond, akkor az adott helyzetben mondhatod például ezt:

"Csalódott vagyok, mert az előbb azt mondtad, hogy velem szeretnél aludni, és én már rákészültem, mert én is nagyon vágyom rá."

2016. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, ezek a problémák.. Igen, szoktunk néha külön aludni. Pl. ha egyikünk nagyon beteg, akkor külön alszunk. Egyrészt a gyógyuló félnek sokkal kényelmesebb, az egészséges fél pedig nem fekszik egész este a "beteg" levegőt szívva.


Aztán előfordul, hogy a párom annyira horkol, hogy az istennek nem tudom felkelteni annyi időre, hogy abbahagyja, ezért már nem egyszer vonultam ki este a nappaliba.


Amikor az egyikünk ittasan jön haza, a kelleténél részegebben, akkor is külön alszunk. Ez általában nála szokott előfordulni. Olyankor nem lehet felkelteni és ha egyszer elkezd horkolni..akkor jön az előbb említett eset, ki kel vonulnom. Nos ilyenkor már egyből a kanapén ágyazok meg neki, hogy odafeküdjön, engem meg ne keltsem fel.


Aztán van a kanapén bealvós dolog.. Amikor én bevonultam, ő még nézett volna valami filmet és végül bealudt a kanapén. Hajnalban kimentem hozzá, hogy nem jönne be inkább, mert a nyaka nagyon fog fájni reggel..akkor szépen bevonszolta magát.


Együtt éltek..mit akarsz még?! Dupla wc, hogy együtt szarjatok reggelente?! :D


Nyilván ezek az alkalmas nem túl gyakoriak, meg azóta már beszerzett egy tv-t a hálóba is, hurrá, de nem sértődök meg, ha külön alszunk néha.

2016. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Még az is eszembe jutott, hogy van egy elképesztően egyedi "trükköm" arra, ha össze akarok bújni a párommal. Odamegyek hozzá, és hozzábújok. Furcsamód még soha nem tolt el magától, sőt, többnyire kedvet szokott kapni, hogy az ágyban folytassuk az összebújást.
2016. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Menj te oda hozzá a kanapéhoz!!!!!
2016. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!