Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok külön aludni?

Figyelt kérdés

Többször előfordult ez az eset:

Lefeküdt tv-t nézni a párom a nappaliba, mondta akkor megy aludni amikor én is. Mikor mentem be a hálóba, mondtam neki, jó éjt, szép álmokat, ő erre: Neked is, még maradok tv-zni. Ilyenkor egyedül alszom el, többször mondtam neki, nagyon rossz így nekem. Volt hogy a kanapén aludt el, és ott maradt. Nem érzem magam valami jól, hogy együtt élünk, de külön alszunk sokszor.


2016. febr. 10. 11:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Itt olvasom a kommenkteket és meglepődök hogy milyen párkapcsolatok vannak

Én soha nem alszom külön a páromtól mert egész egyszerűen hiányzik mellőlem és nem tudok elaludni ha nincs mellettem, és hála istennek ő is ugyanígy van azt mondja nem tud aludni ha nincs a mellkasán a fejem.Ha meg beteg vagyok itt írta valaki hogy akkor külön alszanak, nekünk akkor van a másikra a legnagyobb szükségünk hogy átöleljen takargasson és puszilgasson hogy minél hamarabb meggyógyuljon a másik.Meg azt is írták hogy ha kicsit ittas, hát nekem egy iszákos pasi az életbe nem kéne.

Teljes mértékbe megértelek kedves kérdező hogy neked rosszul esik ez,és én is ezt mondom hogy próbálj meg vele beszélni és elmondani hogy mire vágysz

2016. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Csak egyetérteni tudok az előzőkkel. Egyrészt túlreagálod, másrészt ha valami zavar, akkor a barátoddal ülj le és beszéljétek meg nyíltan, higgadtan a dolgokat..

Ne utólag sértődj meg, akkor szólj, ha szeretnél valamit, amikor aktuális. Na meg ne a passzív-agresszív "jó éjt + elvonulás" taktikát alkalmazd, hogy aztán magadban fortyogj a szobában, hanem inkább nyisd ki a szád és mondd meg neki egyenesen "figyu Géza, már nagyon álmos vagyok, azt beszéltük az előbb, hogy együtt alszunk, jönnél kérlek?".. semmi bonyolult nincs ebben.


Nálunk is simán előfordul a külön alvás, most sem aludtunk együtt például, mert a barátom egy fősulis (munka mellett tanul) beadandót írt egész éjjel, csak reggel találkozzunk a nappaliban, amikor nekiálltam készülődni munkába. Ilyen egyébként előfordul időnként. De olyan is van, hogy nem egyszerre vagyunk álmosak, így valamelyikünk lefekszik, a másikunk pedig marad a nappaliban. Olyan is volt jópárszor, hogy elaludtam a kanapén, ill. vele is megesett, de akkor sem volt dráma, hogy "miért nem jöttél az ágyba". Betegen is inkább ledőlök a kisebb szobában, amit vendégszobának használunk..


Nem tudom, miért kellene ebből tragédiát csinálni.

2016. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Valamit nem értetek?

Írtam korábban, már szóltam neki többször arról, hogy nem szeretek egyedül lefeküdni aludni. De szemmel láthatóan ezt őt nem érdekli, ha neki a tv műsorok fontosabbak. Nekem a tv semmit nem jelent, számomra fontosabb az, ha a párommal alszom el. És nem azért élek vele, hogy külön aludjuk.

A másik, ha én azt mondom, vele akarok lefeküdni aludni, nincs az a tv műsor, ami miatt megváltoztassam a véleményemet.

2016. febr. 10. 12:23
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

"milyen párkapcsolatok vannak"

Szerencsére mindenkinek joga és lehetősége van a SAJÁT igényszintjének megfelelő partnert választani. Én a magam részéről megőrülnék, ha a párom ÁLLANDÓAN bújni akarna, én ilyen vagyok. Nekem fontos az intim szférám. Történetesen nekünk néha kell havi néhány nap külön töltött idő is. Mi ilyenek vagyunk és így működünk JÓL. A párom is, én is fojtogatva éreznénk magunkat, ha nem lenne privát szféránk, ezért alkotunk jó párost, mert azonos az igényszintünk.

Én nem minősítem azokat, akiknek másmilyen a kapcsolata, de tisztában vagyok azzal, hogy nekem ez nem lenne megfelelő. Ahogy az én életem meg valószínűleg másnak nem lenne megfelelő.

Bennem soha nem az merül fel, hogy "úristen, milyen kapcsolatok vannak", hanem az, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy hozzám illő párom van.

2016. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

#11 Én írtam, hogy külön alszunk, ha nagyon beteg a másik.. Igen, mi is csináltuk ezt.. Így nulláztuk le magunkat 2 hónapra, mert gyakorlatilag pingpongoztunk. Tényleg qrva jó ötlet volt. :)


Na meg minden ember más.. a párom, ha beteg, akkor nem esik jól neki az ölelgetés. Nekem igen. Egyébként gondoskodunk a másikról, totális mértékben kiszolgáljuk ilyenkor a másikat, mindent megteszünk, hogy mihamarabb felgyógyuljunk, de annak nincs értelme, hogy este ölelgetem, puszilgatom, aztán ő 2 nap múlva beteg, de kezdhetjük elölről mert elkaptam tőle.


Ami az ivást illeti.. Az iszákos jelzőt nem arra használják, aki néha iszik a haverokkal.

Nem kéne "ivós" ember? Szíved joga..nekem meg olyan nem kéne, aki hisztizik, ha nagy ritkán felöntök a garatra. (nőként) Nekem nem jelent problémát, hogy havonta-kéthavonta egyszer egy nagyobb buli keretén belül a sárga földig issza magát. Kint alszik a kanapén, engem nem ébreszt fel, megvan oldva a probléma.

2016. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
*2 nap múlva egészséges
2016. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

De ha ő egyszer nem álmos még? Tudom, írtad, de előfordulhat, hogy mégsem annyira fáradt, mint azt elsőre gondolta. Akkor vergődjön melletted álmatlanul?! A tv legalább lefárasztja kicsit.


Velem is megesett már, hogy fáradtnak éreztem magamat, aztán nem tudtam aludni, mert fáradt voltam, de nem álmos.

2016. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Fáradt és álmos, el is szokott ott aludni pár percen belül.
2016. febr. 10. 12:34
 19/26 anonim ***** válasza:
Oké, akkor nem akar veled lenni. Most komolyan, milyen választ vársz?!
2016. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre rajta hogy a tv fontosabb neki.
2016. febr. 10. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!