Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit reagálnátok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok erre a húzásra?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel megbeszéltük, hogy este 6-ra érte megyek az edzőteremhez ahol a kolléganőjével szokott edzeni munka után. Nem tudtam időben elindulni a melóhelyemről amit jeleztem is felé, 2 SMS-t is küldtem még a határidő előtt, hogy egy picit késni fogok. Átverekedtem magam az egész városon ebben a szar időben, megérkeztem a helyszínre, de sehol nem találtam, nem várt a portánál,telefont nem vette fel,erre 20 perc várakozás után fél 7-kor csörög a telefon és közli, hogy már hazafelé tart a barátnőjével és hogy sajnálja. Mondom "én is" és eldobtam a telefont.

Szerintetek ez normális viselkedés? Tiszta ideg vagyok...



2016. febr. 10. 19:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Hú de paraszt!

Nekem egyszer hugom csinálta ezt.

40 percet utaztam hogy haza hozzam, ott voltam időben, 15 percet vártam mikor felhívtam, hogy merre van már. Erre fölháborodva közli, hogy hol lenne, taxiban. Ha hamarabb ért oda a busz 20 perccel és nemhogy nem várt meg, még nem is szólt.

Soha többet nem mentem elé. Szerintem te se tedd.

Alapvető tisztelet, hogy ha valaki azt mondja ott lesz valahol és ott találkozunk, akkor megvárom, mert vette a fáradságot a másik, hogy elinduljon.

2016. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!