Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom?

Figyelt kérdés

Nem volt munkám,náluk volt felvétel,de kézzel-lábbal tiltakozott,hogy ne menjek oda dolgozni.Rengeteg nő dolgozik vele,simán felvettek volna engem is.

Céges busszal jár dolgozni,igen messze van a buszmegálló,bicikivel szokott kimenni.A múltkor beszéltünk telefonon és elszólta magát,hogy az egyik kollégája vitte be kocsival és haza is hozza.De!Ugyanúgy kitekert a buszmegállóba!

Nos,én ha viszek valakit,a házáig megyek érte,nem 2 km-re fogom felvenni.

A másik dolog,hogy viberen szoktunk írkálni,és egyre gyakrabban kikapcsolja a netet munkakezdés előtt és után(fél órája van mindig), hogy ne tudja elérni.

A múltkor felhívtam és pár perc után a mondatom közepén kinyomta rám a telefont.

Tényleg én vagyok a hülye,ez mind - mind véletlen?

Olyan hülye magyarázatokat ad, hogy égnek áll a hajam.

Kiváncsi lennék kivülállók véleményére!


2016. febr. 11. 06:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*tudjam
2016. febr. 11. 06:19
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Hat kicsit gyanus a viselkedese...en aggodnak.

Velem volt baratnom csinalt hasonlokat...27/f

2016. febr. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

A kocsival furikázás nem értem miért probléma.. Simán lehet, hogy csak ott tudta felvenni aznap az illető a párodat. Az én barátomat is volt, hogy a buszmegállóba vette fel az ellenkező nemű kollégája. Ebből szerintem semmi olyan nem jön le, hogy megcsalna.

A net kikapcsolása: Én se szeretném, ha merítené az akksimat a net, miközben dolgozok és még csak nem is lehet nálam telefon. Szintén a barátomat hozom fel példának: Ő le se viheti a telefont, mert olyan helyen dolgozik. Elköszön tőlem, amikor beér és utána elrakja a telefont a szekrénybe. Szóval ezt is picit túlreagálod.

Az, hogy kinyomta rád a telefont, az már inkább probléma, simán lehet, hogy csak egy bunkó... vagy megcsal. Megkérdezted, hogy miért csinálja ezeket?

2016. febr. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Fél órája van MUNKAKEZDÉS előtt és utána is,mert akkor jön értük a busz!Nem a munkaidőt írtam!

Egyetlen utcába kellett volna bekanyarodni a kocsinak,szóval még az se magyarázat,hogy nem akart kavillózni a városban!

2016. febr. 11. 06:45
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as!Írtam hogy hülye magyarázatokat ad!Akkor szerinted megkérdeztem?!
2016. febr. 11. 06:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha te úgy érzed, hogy megcsal, annak oka van. Egy nő az ilyet mindig megérzi.

Az is gyanús, hogy kollégával csal, azért nem akarta hogy odamenj dolgozni, nehogy lebukjon.

Normális esetben még szól is az érdekedben, legfeljebb nem maradsz ott örökre, de addig is lesz bevételed.


Megbízni úgysem fogsz benne, főleg ha tudod is, hogy hazudozik, a legjobb lenne kitenni.

2016. febr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem is minden nap ellenkező nemű kollega visz fel a buszmegállóból (én nő vagyok), a felesége féltékeny is, pedig semmi de semmi oka rá, ez egyszerűen technikai segítség. Arra sem olyan könnyű ám a kollegákat rávenni hogy házig menjenek érted, lehet hogy nem a párod hibája. Szerintem az sem biztos,hogy direkt nyomott ki, a viber elmegy egy csomószor. Aztán nem volt térerő vagy wifi vagy net vagy bármi. Az sem nagyon furcsa, hogy nem szeretne egy helyen dolgozni a párjával, elég fárasztó nap 24 órájában együtt lenni (erről kár vitát nyitni, nem normális egymás szájában élni, de ha valaki úgy szeretne engem nem zavar, csak nekem ne kelljen). Oké, ettől még szerethet Téged, lehet, hogy kicsit megfáradt a kapcsolat nem? Ettől még nem feltétlenül csal meg, csak picit hullámvölgyben van, nem? Bizalom sincs rendjén köztetek ám, az önbizalmadat is fel kéne kicsit turbózni, meg a kapcsolatot is. Na az egyetlen, ami nem szimpi, hogy a párod összevissza beszél, ha kérdezed, azt én sem díjazom, de ez sem bizonyíték semmire. Mióta vagytok együtt?
2016. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elèg gyanus ha már a telit is inkább kikapcsolja hogy ne èrd el ,risszabb esetben ha kicsörög a telója ès meglatja te hívod nem veszi fel.Velem is eljatszott et a parom ès utanna ki is derűlt hogy volt nőcskèje ès mèg ő volt besèrtődve mikor szóvátettem hogy mièrt elèrhetetlen.Èn azt mondim nèzzèl a pasid körmère,meg munek teker ki 2 km arrèbb ha úgy is autóval megy ?Hülyère akar venni .
2016. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Állítólag férfi kolléga jött érte,így meg pláne hülyeség amit mond.

Ma nekem jött,mert nem hiszem el a hülyeségeit.

Na itt a vége!

2016. febr. 11. 18:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Jobb is neki nélküled, egy hisztis és féltékeny p.csa vagy.

Amúgy, nem úgy értettem, hogy megkérdezted tőle, hogy figyu Béla, ezt miért csinálod, hanem leülni és elmondani mi fáj. Könnyebb hisutizni... Nem is csoda, ha össze-vissza beszél, mert ha rám így rám támadtál, vajon Ővele mit teszel?

Próbáltam értelmes magyarázatokat adni a hisztidre, de neked az a jó válasz, ha valaki veled ért egyet.

Igen, megcsal. (Nem is csodálnám) Boldog vagy?

2016. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!