Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért nem engedi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért nem engedi, hogy ajándékot vegyek neki?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy szeretnék venni egy kis ajándékot de ő azt mondta, hogy nem szeretné ha rá költeném a pénzem. Szerinte annál hogy szeretem őt és vagyok neki nem létezik nagyobb, jobb és csodálatosabb ajándék. Szerintetek ez így normális?
2016. febr. 12. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, örülj neki, hogy nem a pénz a fontos neki, a szereteted meg máshogyan is kifejezheted, egy ágyba reggeli egy nagyon aranyos dolog tud lenni:)
2016. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Hát ne mondd neki, hogy ajándékot szeretnél venni! Vedd meg, és legyen meglepetés!
2016. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen,de 300 ft-ból egy szál virágot adj neki,csakazértis :)))
2016. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"ne mondd neki, hogy ajándékot szeretnél venni! Vedd meg, és legyen meglepetés!" -- lehet, hogy sok nem jó ajándékot kapott már. Én sem szeretem, ha valaki sokat költ rám, de nem "talál" a dolog. Nem szeretem megbántani az embereket. Ezt a fajta udvariaskodást meg még inkább utálom, mert fönn áll a veszélye, hogy pozitív megerősítésnek véli. De lehet, hogy a kedvesed úgy érzi, nem érdemel ajándékokat. Vagy csak a pénz zavarja.

Inkább élményt és/vagy virágot adj neki.:

-Amit az ágyban reggelizésről írtak az is nagyon jó.

-Vagy vidd el a kedvenc helyeidre. Ez nem kell, hogy fizetős valami legyen. A látvány is szép ajándék.

-Készíthetsz is neki valamit.

2016. febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!