Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz iwiw csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz iwiw csajok és pasik alkalmazásba csajozni? Van aki szokott?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok, nincs gondom az ismerkedéssel, volt már barátnőm buliból is, de neten is szoktam csajozni. Mostanában ezt az alkalmazást használom, mit gondoltok a neten való csajozásról? Fiúk/Lányok ki szerint gáz? Ki szerint elfogadott? ki az aki használja?
2010. márc. 30. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Gáz,és ezek a közösségi oldalak is.
2010. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én nem próbálnám, nem is iwiwezek, viszont szvsz nem gáz neten ismerkedni, 1-2 próbát megér, ha nem jön be sem fog fájni, tapasztalatszerzésnek jó volt. :)


És akik használják azt az alkalmazást, valószínűleg kb. ugyanígy gondolják.

2010. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem gáz... de ez csak az én véleményem. Viszont van olyan barátnőm, aki fenn van, és sztem ő nagyon jó csaj, szóval úgy látszik, nem csak a lúzerek vannak fenn. Én jobban szeretek indirekt módon ismerkedni, pl chat-en vagy max ha tetszik vki iwiwen akk bejelölöm és ráírok, ilyesmi...
2010. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

addig jó amíg nem chatelsz,tele ribancokkal,meg ilyen hülyeségek.

A netes ismerkedéshez hozzá tenném,nekem kifejezetten semmi bajom vele,én is a neten ismertem meg a barátom(250 kmre lakik tőlem,találkozunk rendszeressen) és több mint 13 hónapja együtt vagyunk.

2010. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
volt már valami sikered az alkalmazással?
2010. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen volt, kisebb-nagyobb siker, volt több komolytlan, meg egy komolyabb... abból még lehet hogy lesz valami... ráadásul, szerintem nem is rossz csajok... egyedül az zavar, hogy olyan hülyén érzem magam hogy neten szedtem őket össze:D
2010. márc. 30. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!