Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta vagy egyedül, bízol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagy egyedül, bízol a másik nemben?

Figyelt kérdés
Én férfi vagyok,de nem ismerkedek már és nem hiszek 1nőnek sem!!!Kort,nemet kérnék
2016. febr. 13. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egyedül és abban bízok, akin látom, hogy megbízható, ez meg egy nemtől független dolog. Mi ez a sok agyhalott kérdés ma este?
2016. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Régóta vagyok egyedül, de alapvetően bízom az emberekben. Velem pl szerencsére nem történt olyan, hogy normális közeledés után bunkón küldjenek el. Mondjuk ebben szerepet játszott az is, hogy jól választottam, kihez megyek oda. Nem olyan nehéz kiszúrni a normális nőket :)

Mondjuk inkább elutasítást kapok, vagy baráti kedvességet, de akadt azért olyan is, aki többet akar, csak randin derült ki, hogy nem egymást keressük.


28/F

2016. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyes örülj neki,hogy párkapcsolatban vagy,nem tartom magam agyhalottnak,tudod van aki egyszerűen nek talál magának társat!Ennyi,és itt le is zártam,Miss Tökély!
2016. febr. 13. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a baj egyáltalán, hogy nem vagy kapcsolatban.
2016. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1-es nincs értelme ismerkedni, akkorák az elvárások a mai nőknél...

Nincs lakásom,nincs autóm, amivel furikázom A-B be!

Persze ha ezek megvannak es lenne 10-20millám,akkor egyböl jó party lennék,de mivel nincs ezért a lúzer kategóriába vagyok sorolva!ILYEN ORSZÁGBAN ÉLÜNK,külföldön nem ez megy?

2016. febr. 13. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

A barátomnak sincs se lakása, se autója, szóval ne hisztizz feleslegesen.

2016. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
Nem unjátok még?
2016. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez a mai magyar valóság
2016. febr. 13. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!