Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megbocsájtható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsájtható amit tett?

Figyelt kérdés
A párom ma reggel "bal lábbal kelt fel". Valami nem tetszett neki (nem részletezném), és ezért felmérgelődött és fizikailag bántalmazott (nyomai nem maradtak). Rövid idő után nagyon megbánta, számtalanszor bocsánatot kért.Mindent megtesz, hogy a kedvembe járjon, és hogy bebizonyitsa, hogy ő nem rossz ember. Régebb nem veszekedtünk egyszer se. Nagyon zavarja, hogy megbántott engem. Mit tegyek szerintetek? (másfél éve vagyunk együtt, fél éve együtt lakunk, 22L)
2016. febr. 15. 14:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag bantalmazott?En csomagolnek,de ez en vagyok:-)
2016. febr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
zárd le a kapcsolatot.
2016. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kuka. Ilyen nincs, hogy bal lábbal kel, ezért bántalmaz, lol.
2016. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Másfél év... fél év... "bal lábbal kelt fel"... bántalmazott. Hát nem sok idő telt el, hogy bántalmazzon.


Nem rossz ember...


Nálam nem lenne lehetősége bebizonyítani, hogy nem rossz ember. Nálam ajtó lenne. De ez én vagyok.

2016. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer kiabál, az még oké. De ha megver, akkor ki tudja mire képes még, annyi nőt bántalmaznak a mai világban, mindegyik így kezdődik, még nem olyan régi ez a kapcsolat, hidd el lesz jobb is
2016. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az kemény... tudom, könnyű mondani, de akármennyire szeretem, kib.sznám, mint macskát szarni. Mondjuk érdekelne, hogy mi is az, ami "nem tetszett neki", de végülis a lényegen nem változtat. Nehogymár félnem kelljen a páromtól, ha épp rossz napja van... szóval kalap, kabát.
2016. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Azért bántalmazott mert rossz kedve volt?!

Szerintem költözz haza. Még MA!

2016. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A költözz hazát úgy értettem hogy vissza a szülőkhöz.

Köszi a lepontozást

#7

2016. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Sok a hiányzó darabka...

Mitől lett ideges? Közöd volt ahhoz, amitől elgurult a gyógyszere, vagy rajtad csak kitöltötte a dühét?

Mit értesz bántalmazás alatt, egy pofont, vagy konkrétan megvert?

2016. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hu, de meglepodott volna, ha visszautsz... Vagy szakits vagy meg ma kezdj bele egy kuzdosport csoportba jarasba.

N

2016. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!