Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megbocsájtható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsájtható amit tett?

Figyelt kérdés
A párom ma reggel "bal lábbal kelt fel". Valami nem tetszett neki (nem részletezném), és ezért felmérgelődött és fizikailag bántalmazott (nyomai nem maradtak). Rövid idő után nagyon megbánta, számtalanszor bocsánatot kért.Mindent megtesz, hogy a kedvembe járjon, és hogy bebizonyitsa, hogy ő nem rossz ember. Régebb nem veszekedtünk egyszer se. Nagyon zavarja, hogy megbántott engem. Mit tegyek szerintetek? (másfél éve vagyunk együtt, fél éve együtt lakunk, 22L)
2016. febr. 15. 14:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én már akkor nyitnám az ajtót ha felemelné rám a hangját. nem hogy fizikailag bántalamzzon. Ekkora férget...
2016. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kuka. Én beteget jelentettem volna vagy szabit és amíg ő dolgozik kipakoltam volna a cuccait. Kulcs belülről a zárban mikor hazaér. A délelőtt folyamán meg látlelet (biztos ami biztos) és feljelentés.

Nálunk ő költözött hozzám úgyhogy szívbaj nélkül kihajítottam volna.

2016. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem nem biztos, hogy a gyéká egóhuszárjai fogják megadni a jó választ. Itt ugyanis mindenki tökéletes, sohasem bántja a párját egyetlen rossz szóval sem és ha kell hát egyenként föl tudnak mutatni száz másik tökéletes párjelöltet, akire csak rá kell bökniük az ujjacskájukkal és az azonnal ugrik is!

Szóval ha te ilyen vagy, akkor ne gondolkozz.

De ha nem, akkor inkább magaddal beszéld meg a dolgot.

2016. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13as, azért a fizikai bántalmazás, meg az "egy rossz szó" eléggé más kategória, már bocs... :D


szóval szerinted mindenkit vernek, de itt adjuk az álszentet gyiken? :D volt ilyen kapcsolatom.. egy pofonon múlt 3 év. pedig szerettem.

2016. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13-as: szerintem senki nem állította, hogy ő tökéletes, ill. tökéletes párkapcsolatban él (megsúgom, olyan nincs. Ja, és a mikulás sem létezik). Viszont ez akkor sem normális, hogy a párom bal lábbal kelt fel, ezért fizikailag bántalmaz. És még csak másfél éves a kapcsolat... mi lesz akkor később? Áh... nem hiszem el, hogy nem érted, miért írtuk, amit írtunk...
2016. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 omba ***** válasza:
100%

Hát... én még csak 60 vagyok, de eleddig nem vetődött fel olyan gondolat, hogy megüssem az asszonyt (több is volt).

Egyszer az egyik gyerekemnek adtam egy frászt, nagy hiba volt. Szóval nem mondhatom, hogy én aztán soha... de az nagyon nem módja az életnek, akárhogyan is kel fel valaki.

2016. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

13-as szerint egy rosszúl eső beszólás egyenértékű a sz@r kedvem van ezért megverem az asszonyt-al. Elég fura fazon lehet.

Amúgy nem értem mi köze mások kapcsolati minőségének ehhez.

2016. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Miert utott meg pontosan, mi tortent?
2016. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz akármit, a fizikai bántalmazás nem lehet válasz. Akkor sem, ha szerinte kiérdemelted. Aki egyszer átlépi ezt a határt, az később is át fogja. Majdnem 3 évig éltem egy hasonló pasival, az elején semmi gond nem volt, aztán ezek az estek egyre gyakoribbá váltak. Máig vannak néha rémálmaim azokról az esetekről. Addig lépj le, amíg még tudsz. Komolyan. Fájni fog, szar lesz, de ne akard ezt.
2016. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!