Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PalomaRaul kérdése:

A pasim egyre hidegebben viselkedik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal nyáron kezdtünk el találkozgatni,de csak pár hónapja vagyunk együtt.eleinte minden jó volt,próbált kedves lenni,gyakran akart látni és beszélni velem.de mostanában fontosabb neki a tv és a videojátékok.alig beszélünk,mindig lelép valami hülye ürüggyel a netről (mivel egész héten csak ott beszélünk mert csak egyszer jön el egy héten)múltkor szóltam miatta ,az volt a válasz hogy ő nem tud egés nap fent lenni,pedig mást sem csinál csak tv-zik meg játszik,én is játszom,sőt imádok játszani de mellette van időm rá,meg minden másra.2 hónapja nem dolgozik szóval arra sem foghatja ... Ha szóba hozom hogy gyakrabban is jöhetne,jönnek a kifogások pl.:drága a benzin (pedig nincs gondja a pénzzel,és fél órára lakik tőlem) ,vagy hogy az anyja lecseszi.. Hozzájuk egyszer sem hívott,meg szerintem nem is mehetnék az anyja miatt,szóval ez is kizárva..

amikor eljön akkor is max 7-8 órát vagyunk együtt mert időre kell hazamennie (megint az anyja miatt) . ő 26(!!!!) éves,én 23. Kezdem azt hinni hogy csak szexre használ,mint a volt barátnőjét,vele is ugyanezt csinálta,3-4 éven keresztül.

Ha ez mind nem lenne elég mostanában gyakran megbánt,ő észre sem veszi de nekem rosszul esnek ilyen kisebb dolgok.. (menj a fenébe,kapd be,vedd be stb.. ) Ha vele vagyok akkoris csak a telefont nyomkodja

Kérlek titeket adjatok valami tanácsot vagy bármit hogy mit kéne tennem,hagyjam el? Van ennek így bármi értelme?



2016. febr. 19. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Ismerj meg engem. Én megbecsülnélek... :)
2016. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ennyire rideg és bunkó még én sem voltam soha.

Sosem mondanék ilyet vita közben, komolyan a barátnőmnek, hogy "kapd be", legfeljebb akkor, ha szent a béke és tényleg azt akarom.

El kellene beszélgetned vele erről komolyan, hogy jobban figyeljen oda rád, valamint kérdezd meg tőle, hogy mégis mi a baj, miért viselkedik így.

2016. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nincs értelme, hagyd el. Ha már mással is megcsinálta ezt. akkor legalább te ne hagyd magad, hogy lábtörlőnek használjon.

Amúgy az sem egészséges dolog, hogy az anyja megmondja neki, hogy időre menjen haza.

Hagyd el, ne pazarold rá az időd, hiszen ezek az évek sosem fognak visszajönni.

2016. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elég távolságtartó, nem is értem miért vagy vele
2016. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden csak nem kapcsolat.

Egyértelmű,hogy nem vesz komolyan csak kihasznál.

Azt sem tartom kizártnak a kifogásokat illetően,hogy esetleg van még valakije rajtad kívül is.

Rúgd ki a p.csába!

F40+

2016. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kihűlt! Keress egy melegebbet!
2016. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hagyd el.Ezzel a kapcsolattal mást nem tehetsz.
2016. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Kérdésre kérdéssel kell válaszolnom.


Ezt te párkapcsolatnak mered nevezni? Ez egy rakás sz@r már ne haragudj, szánalmasan az egész. Minek vagy vele, ha nem olyan a srác ami neked tetszene??? Te jó ég...

2016. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kotyo12 ***** válasza:
Szerintem hagyd ott, már rég megcsalt.
2016. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy érzelmi bántalmazó a srác.
2016. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!