Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Büntetésből nincs szex",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Büntetésből nincs szex", lányok, szoktátok ezzel büntetni a pasit?

Figyelt kérdés
Egyáltalán, nektek nem rossz a megvonás?
2016. febr. 21. 01:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Még veszekedés után is jobb, ha van, mintha várnak, hogy elszálljon a mérgük."


Bocs az ellenvetésért, de nem mindenki tud (és akar) dühből, haragból szexelni. Sokan ilyenkor a hátuk közepére sem kívánják a másikat, nemhogy még a lábuk közé.

2016. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ebben mi a büntetés? Aznap csak magammal leszek akkor - az néha úgyis jó, más a hangulata.
2016. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 demokrácia ***** válasza:
Állítólag legjobb a kibékülős szex.
2016. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%

#4-#8.

Csak hogy mennyire lehet megbántva a nő, hogy nincs kedve.

(Akkor kedvet mondjon ne azt hogy bünti!)

A lany 23 volt. Bulibol hazafelé mentünk hozzám hajnalban, merő poénból belenyult a kormányba és balra mozditotta. A belsősávban jött egy másik auto. Sikerült korrigálnom.

Minek után megkérdeztem, hogy börtönbe akarsz juttatni a k anyád! Valóban durci lett. Még ő! Minek után majdnem balesetet okozott, az én kontomra, szerintem finom voltam vele.

Ezek után közölte, hogy nem lesz szex mert én milyen paraszt vagyok.

Amikor nem kanyarodtam el kérdezte hova megyünk. Mondom haza. Aludni otthon is tudsz.

2016. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Volt már ilyenben részem, nem tartott sokáig...2nap talán.. :D

24F

2016. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
11:15: A helyedben én is dühös lettem volna egy pillanatig, de te tényleg paraszt módon viselkedtél.
2016. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor se beszélnék így valakivel, akit kedvelek, szeretek, ha veszélyes helyzetbe sodorna.
2016. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha úgy veszed szokott ilyen lenni. Ha összeveszünk mérges vagyok rá akko nincs szex. De nem büntetésből, hanem mert nincs kedvem olyannal szexelni akire éppen haragszom és nem bírom nézni a fejét. Illetve ha dohányzik akkor sincs szex. De ez sem büntetésként hanem mert szimplán nem bíroma szagát. Szóval kb ez az a két helyzet mikor nincs szex. De mindkettő eset elég ritka mert nem vagyok haragtartó típus és nem járok dohányos pasival.
2016. febr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16-17 elöbb éld át a helyzetet b.ki amikor veszélybe sodor. Aztan ugrázz be nekem csira! Nem csak téged! Másokat is. Itt nem ez volt a lényeg amugy se, hanem hogy még neki állt feljebb.
2016. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ja és még valami ha itt a szeretetről szősz hamis képet.

Ha valakit szeretek, -még ha piáltam is -nem akarom korházba vagy temetőbe juttatni.

2016. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!