Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtréfáltam a barátnőmet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtréfáltam a barátnőmet, de nagyon rosszul sült el, most mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Nem rég összejöttem egy lánnyal, aki eléggé nem szereti a cigányokat és a zsidókat, szóval ilyen új rasszista jellegű - de úgy vagyok/voltam vele, hogy ameddig nem hangoztat ilyeneket, meg nem kopasz, addig tudom tolerálni.

Ma lefeküdtünk volna és akkor észrevette, hogy körül vagyok metélve (még anno történt fitymaszűkület miatt) és megkérdezte h miért meg ez mi én pedig azt feleltem rá trollból, hogy zsidó vagyok, csak nem akartam mondani, mert tudom, hogy utálja őket.

Nagyon kiakadt meg kioltott és elviharzott engem meg annyira meglepett, hogy annyit se tudtam mondani, hogy csak vicc volt.

Most mit csináljak? Elmondjam neki, hogy nem igaz, vagy.... hagyjam, ha emiatt elhúzott?



2016. febr. 21. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha igazán kedvelne téged, nem számítana neki, zsidó vagy-e.

Ha neki csak ez a fontos, akkor menjen is!Még szerencséd is van ezzel a tréfával, mert így legalább kiderült, mennyit ér az a csaj, időben megszabadultál tőle.

2016. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Magabol csinalt hulyet de en ezek utan szoba nem allnek vele.
2016. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
lol
2016. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenki azt mondta, akinek meséltem, hogy hagyjam a fenébe. Bár a sztori már terjed, mint a pestis... :D Már én is nevetek rajta.
2016. febr. 22. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!