Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátom telefonjában képek vannak a volt barátnőjéről, meztelen képek. Kicsit furcsa nekem. Szerintetek elfogadható? Nem akarom elmondani neki, hogy megláttam, mert nem akarok veszekedést, de úgy érzem, hogy ez nem normális, miután 2 éve vagyunk együtt, együtt élünk. Zavar, hogy ezek a képek a telefonjában vannak. Ti hogyan kezelnétek? Vagy elfogadható?

2016. febr. 21. 16:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A telefonja mennyi ideje van meg? Mert ha akkor vette, amikor már veled volt együtt, akkor nekem kissé fura, hogy a volt barátnője meztelen képeit pakolgatja rá.
2016. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha nyitott a kapcsolatunk, akkor nem zavarna, de gondolom nalatok nem ez a helyzet es igen - 2 ev mar hosszu ido.

Beszeld meg vele, mert szerintem meg mindig erdeklodik a masik no irant.

30/F

2016. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Mit jelent az, hogy véletlenül megláttad?
2016. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
29%

Csak mert ha az én barátom nyúlna a tudtomon kívül a telefonomhoz, letörném a kezét.

Az még csak nem is egy közös számítógép, aminél tényleg lehet, hogy véletlenül látja meg az ember, hogy milyen oldalt nyitott meg az előző ember.

2016. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Csak nekem furcsa hogy itt mindenkinek total elfogadhato hogy a parja belenez a telefonjaba es kitorol onnan dolgokat ?

Soha nem csaltam meg senkit, es igen engem csaltak mar meg de ettol fuggetlenul eszembe nem jutna a masik telefonjan barmilyen muveletet a tudta nelkul elvegezni.

Ha az en baratnom lennel (bar en no vagyok) repulnel de rogton.csak ezert.

Viszont valoban, 2 ev utan nem normalis de miert nem ulsz le vele megbeszelni es tisztazni hogy neked ez nem esik jol ? Nem hisztizve hanem felnott ember modjara...

2016. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Egy közös nyaralásról akartam megnézni egy képet, régi a telefonja rengeteg mappa van benne, és nem azt nyitottam meg, amelyiket kerestem. Tudom hogy nem szép, hogy belenéztem, de ha nincs benne semmi, miért lenne gond?

2 év után azt hittem tudok mindent, és nem lesz gond belőle, ha gyorsan átküldöm magamnak.

Én valahogy úgy vagyok vele, hogy az enyémben semmi titok nincs, a Facebook-omhoz is tudja a jelszót. Semmi titkolni valóm nincs, ha ciki, ha nem. :O

2016. febr. 21. 20:31
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Mindenkinek joga van a múltjához és a titkaihoz. Én nem tartom rettenetesen szörnyűségesnek, hogy a régi telefonja rengeteg mappája közül az egyikben ott vannak a régi szerelmes/erotikus képek.

A mai szabadelvű világnak ez egy hozadéka: kb 20 felett mindenkinek van előző élménye, emléke csalódásról, gyönyörről, most az a baj, hogy kép is van róla?

A régi nyaralás képeit sem törli ki az ember, meg a régi iskoláét sem, akkor sem, ha már egyetemre jár.

Konkrétan semmi közöd hozzá, hogy vannak-e meztelen képei az előző nőjéről. És nincs jogod a másik telefonját nézegetni az engedélye nélkül.

Ha megengedi, hogy megnézd a közös nyaralós képeket és találsz rajta egy két évvel ezelőtti mappát a meztelen képekkel, akkor illik gyorsan becsukni és ne foglalkozni azzal többet.

2016. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Parban eggyutt vagytok.

Minden esetre beszeld meg vele.

2016. febr. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 exronin ***** válasza:
0%

Mindenkinek van múltja. Neked is. Te sem meséled el, hogy milyeneket élveztél az exeiddel. Ő sem emlegeti. A múlt létező dolog, bármennyire is szeretné néha az ember semmissé tenni. Mindenkinek vannak titkai. Neked is. Szerintem a párod ezt

tiszteletben tartja, akkor tartsd te is tiszteletben az ő múltját. Ne hallgass a sok kislányra, akik balhét akarnak, fogadd meg egy érett ember tanácsát. Semmi közöd más telefonjához, még a párodéhoz sem. Ha szóvá teszed a dolgot, hetekig tartó hiszti lesz belőle, mindkettőtök részéről. A múlt létezik, mindíg is létezni fog. Nem fogsz tudni változtatni rajta. Tartsd tiszteletben a titkát, ahogy ő a tiedet. Béke.

2016. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!