Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyesek sosem találják meg azt az embert aki hozzájuk illik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen az élet - nem mindenkinek sikerül elsőre

Nekem pl 5 kapcsolatom volt, most alakulgat egy 6. és az előző kapcsolatok tapasztalataiból arra következtetek hogy most ez a lány teljesen hozzám illik

22F

2010. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de pl valaki úgy öregszik és hal meg hogy sosem volt senkie. Ezt nem értem én.
2010. márc. 31. 15:33
 3/9 A kérdező kommentje:
de vki úgy hal meg h sosem volt senkie ezt nem értem
2010. márc. 31. 15:33
 4/9 A kérdező kommentje:
bocs kétszer írta szar a net:D
2010. márc. 31. 15:33
 5/9 anonim ***** válasza:
igen a net a szar, ő írta rosszul a senkije szót is kétszer
2010. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aki úgy öregszik meg, az azért öregszik meg úgy, mert nem jár el sehova. Olyan meg nagyon ritkán esik meg, hogy valakihez bekopogtat az igazi és megkéri, hogy házasodjanak össze... :)


Élni kell az életet, törekedve arra, hogy ne alakítsunk ki magunk körül egy átjárhatatlan burkot és máris jóval kisebb lesz az esélye, hogy nem futunk össze az igazival.

2010. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16:23-nak. Miért járjon el, és főleg HOVA? Azért, hogy állandóan bántsák, és leszólják, mint engem? Köszönöm, de én inkább otthon maradok, egyedül!
2010. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
miért szólnak le és miért bántanak?? az ilyenekkel nem kell törődni. De mondjuk mi van akkor ha nincs kivel elmenni??? Egyedül senki se megy bulizni.
2010. márc. 31. 20:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert nekem más arc kéne, ki kéne már húzni az összes fogamat, szteroid is kéne, hogy ne legyek ilyen vékony, stb. Ezért nem megyek se bulizni, se máshova. :(
2010. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!