Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám feldolgozni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám feldolgozni azt h a párom meg akarta ölni magát azért mert megcsaltam?

Figyelt kérdés

Kórházba is került, és majdnem úgy volt hogy az egyik kezét soha nem fogja tudni használni. Szerencsére ez nincs így, de én nem tudom feldolgozni azt a látványt h ömlött a vér belőle, a húsa kilátszott.

A szemében pedig láttam a hatalmas félelmet,h nem fogja tudni használni többet a kezét.

Megaláztam ezzel a megcsalásos üggyel a munkahelyén is,így lelkileg csak jobban megviselte. Ez is közrejátszott eme gondolatában sztem.

Ő nem mutatja de tudom h nagyon fáj neki ez az egész.



2016. febr. 22. 21:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
55%

Ez borzasztó! Kedves Kérdező! Azt írtad, a párod nem rossz ember. Akkor mi a fenének csaltad meg???

Az én mostani páromnak van egy női barátja. Amikor megtudta, hogy barátság alakult ki köztünk, felvágta az ereit, ráadásul engem okolt, amiért szétzúztam egy barátságot. Könyörgöm, a barátság nem alakul ki egyik pillanatról a másikra, ahogy a szerelem sem.

2016. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ráadásul, a csaj eléggé önző, és kisajátítja a barátomat. Tavaly pl. kiakadt azon, hogy a barátom miért nem vitte el őt hajókázni. A válaszok nagyon egyszerűek: 1. kórházban volt 2. mi sem azért mentünk oda, hogy jól érezzük magunkat, hanem azért, hogy a klienseket segítsük. Azonkívül eléggé támadó a viselkedése, szilveszterről újévre virradóra is azt követelte, hogy a barátom foglalkozzon vele többet. Csak sajnálni tudom az Attilát(így hívják a barátomat), hogy ilyen "barátja" van.
2016. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mármint a csaj volt kórházban, aki akkor még a kolléganőm volt.
2016. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!