Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a barátnőm szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátnőm szinte minden hónapban megszivat azzal (de lehet nem direkt), hogy terhes?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt. Mindig minden hónapban elmondja a menstruációjával kapcsolatban, hogy az aktuálisnál még valami soha nem látottat tapasztalt. Előző alkalommal azt mondta 4 nappal később jött meg, mint szokott, azelőtt pár nappal korábban, azelőtt hogy csak 3-4 napig tartott a szokásos 7 helyett, stb. És ezekhez mindig hozzáteszi, hogy most tapasztalt először ilyet az életben.


Ráadásul elmondja idiótán röhögcsélve, hogy talán jön a kis-X vagy kis-Y (X és Y: a mi keresztneveink). Én ezt nem bírom már sokáig és legutóbb is nagyon rosszul éreztem magam napokig.


22/F, 20/L


2016. febr. 23. 11:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
33%

Egyszer kétszer viccelődni ezzel rendben van, na de azt sem 5 hónapos kapcsolatban.


Fogamzásgátlót szedek, azzal gyakorlatilag órára pontosan szokott megjönni, de volt már 3-4 alkalom amikor késett 1 vagy 2 napot.. Utána egyébként ha meg is jött, teszteltem a biztonság kedvéért.

Na ilyenkor poénkodtunk vele.. Bár tegyük hozzá, hogy mi együtt vagyunk pár éve és együtt is élünk. A legutóbbi időben inkább a párom szokott ezzel viccelődni, hogy biztos terhes vagyok. Erre csak annyit szoktam vigyorogva mondani, hogy "most még nevetsz..." :D


Szomorú, hogy magától nem érti miért nem vicces ez a ti kapcsolatotokban, de hát ha nem érti, akkor mondd el neki! Mondd meg neki, hogy neked ez egyáltalán nem vicces és fejezze be, mert elég idegesítő.


Nem kizárt egyébként, hogy tesztel téged, de bőven elég lett volna ezt mondjuk egyszer, vagy kétszer eljátszania, ha kíváncsi a reakciódra.. Gondolom minden alkalommal egyre szarabbul reagálsz erre, szóval ezzel saját maga alatt vágja a fát.


Szólj neki!


Egyébként elhiszem, hogy nem vicces.. A párommal egy egyéjszakás kalandja akarta elhitetni, hogy gyereket vár. Aztán tök véletlenül kiderült, hogy ezt már vagy 3 sráccal eljátszotta. (az egyikkel beszélgetett és valahogy kiderült, hogy ugyanahhoz a csajhoz van közük, majd a srác elmesélte mit művelt vele a csaj..)


A hülye qrva.. Persze nem volt terhes, egyiktől sem.

2016. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, csak akkor van félnivalód, ha nem védekeztek rendesen. A "kiveszem időben" nem védekezés. Gumit kell húzni és akkor murizhat minden hónapban a rendszertelen menstruációján(az más lapra tartozik, h értelmes nő ezen nem nevetgél, hanem orvoshoz megy vele)
2016. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
33%

Ha szexuális életet élsz, bármikor becsúszhat egy terhesség... Ez benne van a pakliban... Barátnőd látja mennyire feszéjez ez téged, ezért cukkol vele...

Ha ennyire félsz a gyerektől, akkor ne élj szexuális életet...

Viccs amúgy, hogy ennyi éretlen gyökér, válaszolgat a FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOKBAN...

Abortusztól, meg gyereket semmikép nem vállalásról poénkodni az aztán felbőtt dolog...

2016. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nem a gumi sem nyújt 100% védelmet...

Gumival is lehet gyerek... 100% védelmet az nyújt, ha elkötteted magad... Vagy ha nem szexelsz...

2016. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
41%

Nem a lány a hibás..ha nem védekezel, meg is érdemled.

Neked áll feljebb? Ha nem teszel azért, hogy tényleg ne legyen terhes, akkor meg is érdemled, gyökér.

2016. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Szoktam óvszert húzni
2016. febr. 23. 12:43
 17/26 anonim ***** válasza:
44%
Nőként mondom, hogy pasiként az ilyen primitív fejű nőcskékkel tutti nem bújnék ágyba, lehet akármilyen csini-bini. Egy ilyen bolond helyett, akkor inkább egy husis, olykor rendetlen, de Nyugis és Rendes, Figyelmes nő.
2016. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Valszeg szeretne màr, és bebeszéli magának a dogokat. Erről nem tehet, csak ha te meg ennyire rettegsz ettől, és ennyire zavar, lehet, nem kéne együtt lennetek. Ha téged ez halálfélelemmel tölt el, talán nem is szereted igazán.
2016. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

magyarázd el neki a női test működését. az, hogy valaki "máshogy", "eddig nem tapasztalt" módon vérzik, miért is jelentené azt, hogy babát vár? :D a menstruáció (kóros eseteket leszámítva) annak a jele, hogy abban a ciklusban bizony nem történt megtermékenyítés, bármilyen meglepő is... ez így működik, nyolcadikos biológia tananyag.

az pedig, hogy néhány napot csúszik ide-oda, lehet amiatt, hogy egy cseppet felfázott, kapott egy fertőzést, stresszelt egy adott időszakban, rosszul számolta ki, stb stb stb... néhány napos csúszásokkal nem kell nőgyógyászhoz se rohangálni, mert a női test ilyen mimóza, reagál minden kis hatásra...

csak egy példa: huszonkét éves vagyok, lassan tíz éve menstruálok (tejóég) és előfordul olyan, hogy annyira lekarmol az ideg vizsgaidőszakban, hogy meg se jön a vérzésem.

a barátnőd egyszerűen csak annyira szeretne magához kötni meg felnőni, és annyira ingerszegény az élete, hogy a legnagyobb esemény az életében a gyerekvállalás lenne húszévesen, meg a házasság, mert az menőőőőő! ez népbetegség a korunkbelieknél sajnos... majd felnő, küldd el tanulni, hátha azzal leköti magát.

2016. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Az szívás neki, ha szeretne, mert én még vagy 8-10 évig nem akarok gyereket.
2016. febr. 23. 13:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!