Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a barátnőm szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátnőm szinte minden hónapban megszivat azzal (de lehet nem direkt), hogy terhes?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt. Mindig minden hónapban elmondja a menstruációjával kapcsolatban, hogy az aktuálisnál még valami soha nem látottat tapasztalt. Előző alkalommal azt mondta 4 nappal később jött meg, mint szokott, azelőtt pár nappal korábban, azelőtt hogy csak 3-4 napig tartott a szokásos 7 helyett, stb. És ezekhez mindig hozzáteszi, hogy most tapasztalt először ilyet az életben.


Ráadásul elmondja idiótán röhögcsélve, hogy talán jön a kis-X vagy kis-Y (X és Y: a mi keresztneveink). Én ezt nem bírom már sokáig és legutóbb is nagyon rosszul éreztem magam napokig.


22/F, 20/L


2016. febr. 23. 11:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Sztem vicces. Amúgy pedig nem tudlak sajnálni, mivel saját döntésedből vagy kénytelen elviselni.
2016. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Igazad van. Szakítok vele inkább.


(Nyilván nem kizárólag ez az egyetlen probléma az egész kapcsolatunkban)

2016. febr. 23. 13:47
 23/26 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális de az sem, hogy a barátnőd hülyeségét hoztad fel azért, hogy neked könnyebb legyen a lelkiismereted szakításkor. Simán megbeszélhető ez nem a világ vége de néma gyereknek...

Ha meg komolyabb gond van a kapcsolatodban, ami megoldhatatlan mért volt fontos ez az egész?

Legyen már tököd basszus.

2016. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ez szerintem tök normális. Én is megbeszéltem ezt mindig a párommal, nem volt ebből soha probléma. És azért mondja, hogy most másmilyen mint szokott, mert tényleg mindig másmilyen :D Ha nem akarsz gyereket, védekezzetek vagy ne szexeljetek.

20N

2016. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
57%
nem az a baj, hogy megbeszéli a fiúval, hogy milyet menstruált (jó, én nem mesélem el a páromnak, de ez kapcsolat válogatja, ődolguk, tidolgotok), hanem az, hogy azzal b*szogatja, hogy ő terhes, juj juj juj... szövegértés.
2016. febr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. Ti mindketten megbuktatok bioszból? Ha hamarabb jön meg, vagy rövidebb ideig tart, akkor nem terhes. Mivel megjött neki. Tehát nem történt megtermékenyítés. (Persze extrém esetekben vérzés mellett is lehet baba, de ez csillióból egy.)

Amúgy meg, ha ő ezt viccesnek tartja, én tuti elbeszélgetnék vele egy kicsit.....

2016. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!