Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is beszél minősíthetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is beszél minősíthetetlenül a párja? "te gennyláda, te csicska, te féreg, stb. "

Figyelt kérdés

Szerinte ezek viccesek, és még bele is férnek. Kilépnétek emiatt egy másfél éves kapcsolatból?

F:25 L:25


2016. febr. 25. 22:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány ráadásul.
2016. febr. 25. 23:10
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom a régi magyar filmek akármelyikét, ott még szépen beszéltek magyarul egymással, csodás érzés megfigyelni.
2016. febr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy a gond, ha még ezek után vacillálsz a szakításon. Ha most a fórumozók többsége azt mondja, hogy ez teljesen normális és elfogadott, akkor mosolyogva és boldogan fogadod ezeket a verbális arcon köpéseket?
2016. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13: Igazad van. A válaszom nem, igazából csak valamilyen szinten megerősítést várok...ill. megtudni, hogy van-e más is rajtam kívül, akit így bántalmaznak.
2016. febr. 25. 23:29
 15/22 Blade Bone ***** válasza:
100%
Még havertól se tűrném.
2016. febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A cigánynegyedben ez tényleg normális lehet.
2016. febr. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Jezusom...ott kell hagyni az ilyen bunko allatot.

Minimalis tisztelet kijar mindenkinek, foleg a parodnak, soha nem akarnek/szeretnek sot mernek igy beszelni egy ferfival...igazabol novel se.

Nekem ez nem stilusom, de latom sok a fogyatekkal elo.

Szerintem egy csepp tisztelet (pedig az se sok) nincs benne irantad.

20/n

2016. febr. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 omba ***** válasza:

Ezek nem viccesek, és nem férnek bele egy kapcsolatba.

Rászokott már, eddig másfél év... de 10 év múlva se változik

2016. febr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%

Nekem ilyen kérdéseknél az szokott eszembe jutni, hogy egy csomó normális, épkézláb srác nem talál barátnőt és akkor van olyan csaj aki egy ilyen elmebeteggel görénnyel van együtt.


Másfél év nem olyan hosszú, h ne lehessen kilépni belőle. Főleg te még fiatal vagy, de ha ilyeneken hezitálsz, hamar eltelnek ám az évek!

2016. febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mi is másfél éve vagyunk együtt, de még csak le sem hülyézzük a másikat! Eszembe nem jutna ilyen szavakkal illetni a páromat, akit szeretek. Hogy miért nem? Mert szeretem és tisztelem! Ha valaki így beszél a másikkal, akkor az a tisztelet hiányát mutatja szerintem. És ha nem tiszteljük a párunkat, akkor miért is vagyunk vele?..
2016. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!