Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudja elviselni hogy néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudja elviselni hogy néha rágyujtok?

Figyelt kérdés
Régről maradt meg egy szokásom, ami annyiból áll, hogy rágyújtok egy viccesebb cigarettára este ellazulásképp amikor egyedül vagyok és csak filmezek -régen így tanultam vizsgákra mert jobban fogott az agyam- havonta ezt ha kétszer megcsinálom mondok a mennyiség sem lehet baj hisz alig van benne épphogy ellazítson. És még csak azt se mondhatja, hogy akkor csinálom amikor vele vagyok.Nem is vagyok rászól a szimplán még csak cigizni se cigizek. Ez olyan ritka alkalom amikor szeretnék ellazítani és film maratont tartani. Fél éve vagyunk együtt és mai napig kiveri nálla a biztosítékot és nem értem mire fel ez ha tudom kezelni, nem vagyok egy utolsó lerobbant fószer... Most emiatt meg lemondani erről a kis élvezetről, nos megteszem neki ha nagyon zavarja de én mégis megpróbálnám a tudtára adni ennek nincs sok jelentősége. Szerintetek?

2016. febr. 26. 16:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

na erre nincs ötletem. azt nem ajánlanám, hogy bevond, hátha neki meg túlságosan is bejönne.


csak annyi, hogy én csak olyan valakivel tudnék lenni, aki szeretne felülemelkedni a neveltetésén. akinek vannak önálló gondolatai.


az se mindegy, hogy félt, vagy nem fér bele a világképébe, hogy az ő barátja ilyet csinál. bár a felesleges féltés is idegesítő.


volt olyan barátom, akinél jóval berögzöttebb szokás volt, de így se zavart nagyon.

2016. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ez mind így van kicsit akadékosabb én meg elnézőbb. Persze nem kell szélsőségekre gondolni az egészséges keretek között. Még lesz egy harcom vele Mégegyszer megpróbálom a lehetetlent. Ha nem járok sikerrel akkor elkönyvelem magamnak hogy van negatívum a kapcsolatunkban de emiatt nem fogok fent akadni. Mérlegelve ez nem olyan fontos nekem mint ő. Remélem később értékelni fogja HA rájön.
2016. febr. 26. 19:20
 13/18 anonim ***** válasza:
ha ilyen nehezen mondasz le róla, nem fogsz rá neheztelni később? vagy titokban remélni, hogy ő is lemond a kedvedért arról, amiről te szeretnéd?
2016. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%

Hú de sok okos van itt. Kezdve a kommentelőkkel akik vagy olvasni vagy értelmezni nem tudnak. Vicces cigi ergó fű.


A kérdezőnek meg.

Nos igen,képzeld el hogy ártalmas.

Annó mikor suliba jártál. Na ja. Gondolom nem tavaly volt. Azért havi két szál is sok. Na meg majd jön a többi.

Most lazulni akarsz,most filmezni,most buli van,stb. Egyre több kifogásod lesz hogy miért is kell ez neked. Észre sem veszed és napi szinten fog kelleni.

A rendes cigi is káros de mégsem fű.

Ha szereted a lányt és magadat is leteszed azt a szart. Lazulni akarsz? Menj masszázsra,szaunázni,bármit,és a lánnyal. Én is szoktam filmezni maratonban,de nem füvezek közben. Gondolkozz el ezen.

2016. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én sem bírnám elviselni ha a lakásban cigiznél..lényegtelen h ott vagyok-e..amúgy jobb tisztában lenned azzal h a füst lerakódik a környezeteben és idővel sokkal mérgezőbbé válik..ez az ún. harmadlagos dohányfüst..szokj le..


[link]

2016. febr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ismerem saját magamat feltudom mérni saját határaimat de mint mondtam vagyis írtam jobban szeretem annál mintsem, hogy ezért legyen veszekedés.


Viszont az utolsó válaszoló valahol narnia és mordor között eltévedt, szóval nem írtam hogy a lakásban cigarettáznék. Én nem bírnék ott pöfékelni, de azért köszönöm a bíztató szavakat.

2016. febr. 28. 06:26
 17/18 anonim ***** válasza:

Régről maradt meg egy szokásom, ami annyiból áll, hogy rágyújtok egy viccesebb cigarettára este ellazulásképp amikor egyedül vagyok és csak filmezek -régen így tanultam vizsgákra mert jobban fogott az agyam- havonta ezt ha kétszer megcsinálom mondok a mennyiség sem lehet baj hisz alig van benne épphogy ellazítson.


Narniából írok..(vicces vagy, bocs nem)


Te azt írod itt h filmezés közben cigarettázol(mi az a vicces cigaretta??)..hol filmezel ha nem a lakásban??vagy leállítod a filmet és kimész a teraszra?? fogalmazz pontosabban és akkor jó választ kapsz..jah és ne légy bunkó olyanokkal akik normális módon válaszolnak..amit írta attól még igaz..

2016. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
*írtam
2016. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!