Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem veszi komolyan a szavaimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem veszi komolyan a szavaimat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt mondom neki, hogy hiányzik, de csak lekezelő választ kapok... Pedig én igazán komolyan gondolom, és már nem is azért, de miért állítanék olyat, ami nem igaz?!

Szeretném, ha érezné, hogy valóban hiányzik, és szeretném, ha szüksége lenne rá, hogy érezze ezt.

Nem tudom ki érti, amit mondok... Ha van ilyen, kérlek, segítsetek!


2007. nov. 11. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha lekezelő akkor komoly gondok vannak ott:S Szerintem nagyon is érzi, hogy szereted, és már kérdezted tőle, hogy ugyan ugy szeret téged mint régen? Szerintem kérdezd meg, és majd a válaszából minden kiderül. Volt már hasonlo helyzetem egyik ismerősőmmel
2007. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A pasik nem szívesenm utatják ki az érzelmeiket,nem akarnak gyengének tünni,ha érted mire gondolok:-).És ha egy nő túlzottan kimutatja azt sem szeretik mert félnek a túlzott ragaszkodástól,főleg ha még nem igazán akarják elkötelezni magukat.Nem feltétlenül kell kimondani amit érzel,elég ha érezteted vele.Ha szeret biztos neki is hiányzol,a viselkedés sokminden elárul.Figyeld a reakcióit,jeleket,szemét ha rád néz.Ha nem nagyon árul el e testbeszéd konkrét érzelmet akkor beszéld meg vele problémád.
2007. nov. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is sokszor mondtam páromnak. Van időszak amikor a kisbabámmal lemegyek szüleimhez vidékre és akkor szokta érezni és mondani ő is, hogy hiányzom. Mostanában, hogy a szülés után kezdenek rendbejönni a szexuális dolgok köztünk ő is egyre inkább mondogatja, hogy szeret. Azt hiszem tényleg el kéne gondolkodnod, hogy szeret téged.

2007. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!