Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek félreértette?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek félreértette? Fiúk, nektek ez rosszul esne?

Figyelt kérdés

A barátommal nemrég óta vagyunk együtt. Még csak egyszer elégítettem ki szájjal, akkor viszont utána kicsit ciki volt.. A világon semmi gondom nincs azzal, ha a számba megy el, igazából le is nyelném, ha nem fájna tőle elviselhetetlenül a hasam, így belebújtam egy pólóba és kimentem a fürdőbe kiköpni, kicsit megmosakodni, meg pótolni az esti fogmosást, ami fürdéskor kimaradt. A barátom utánam jött, hogy jól vagyok-e, és utólag esett le, hogy elég hülyén vehette ki magát a dolog, azóta nem is engedte, hogy szájjal csináljam neki, szerintetek emiatt?

El kéne neki mondanom, hogy nincs bajom vele, meg nem undorodok tőle, gondolom... Ezt hogyan? Csak így váratlanul közöljem?

Ti bántónak találnátok egyébként? :/


2016. márc. 4. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

"El kéne neki mondanom, hogy nincs bajom vele, meg nem undorodok tőle, gondolom... Ezt hogyan?"

Hú, hát nem is tudom. Mondjuk a száddal?

2016. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg legközelebb ha arra kerül a sor, mondd meg, hogy nagyon szívesen csinálnád, kívánod. És akár meg is kérdezheted, hogy mi az oka, hogy ő nem szeretné, mit csinálj másként?
2016. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szo-pd le, és kész.
2016. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kislány, problémát csinálsz ott, ahol nincs.


Amit itt leírtál, azt mondd el neki. Bármikor, nem nagy dolog. Meg fogja érteni. Csak azzal ártasz, ha nem mondod el neki, mert lehet, hogy nem érti, hogy mi van és magában keresi a hibát. Kommunikáció. Egyszerű.

2016. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Azért ment be utánad mert azt hitte h undorodsz. én úgy vagyok vele hogy nem nyelném le akkor a lánynak miéer kéne. megmondod hogy kiköpöd mert fáj tőle a hasad.
2016. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!