Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párom 7 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párom 7 év után azt mondta, hogy nem tud velem együtt élni.1 hét szünetet kért és azt mondta, hogy majd eldönti, hogy mitévő legyen.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem. Tudom, hogy hibás vagyok sok mindenben, de rendbe akarom hozni, azt szeretném, hogy visszajöjjön és éljünk együtt tovább.

Azt mondta, hogy ne keressem, mert azzal csak rontok a helyzeten.


2016. márc. 6. 18:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az én szüleim és a nővére volt ott. 1 hétre pedig a nővéréhez költözött.
2016. márc. 6. 19:06
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerinted mi jósok vagyunk, vagy belelátunk a fejében, hogy tudjuk, hogy mennyi esélyed van még, vagy mi lesz ennek a következménye?

Most az a legjobb, ha ülsz és vársz, míg visszamegy a döntésével.

És tényleg baromság volt utána menni, mikor mondta, hogy ne menj utána, plusz így nem is tartottad tiszteletben a kérését!

Szóval a bajra, és egy bajt csináltál.

2016. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem is kell keresni, át kell gondolnia.

De nálam a szünet már egyenlő volt a szakítással. Mert utána már semmi sem volt a régi. Nagyon keveseknek adatik meg az, hogy utána tiszta lappal indítsonak, nekem nem ment, nem tudtam elfelejteni a sérelmeket..


Aztán megismertem a férjem! :)

2016. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem Te írtál ki kérdést erről tegnap is?

Szerintem lelépett és nem megy vissza.

2016. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Várd ki türelemmel, ha szereted. Jobbat ettől most nem tudsz.
2016. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ennek vége, fogadd el.

Egyébként nézz magadba és legyél őszinte, tudnál hosszútávon változtatni a viselkedéseden? Megsúgom, nem valószínű. Ez nem a te hibád, az emberek nem igazán tudnak megváltozni, maximum egy időre, látszólag. De egy idő után, mikor elül a por, újra visszajönnek majd a régi gondok.

2016. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!