Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha jobban szeretem a kocsimat, mint a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A barátnőm megkérdezte tőlem,hogy mi a fontosabb nekem,a kocsim vagy ő.


Bevallom erőteljesen haboztam amiért teljesen besértődött,két napja nem is beszéltünk.


Az autómért közel 10 évet kellett dolgoznom,a barátnőm csak három hónapja van meg.



2016. márc. 9. 08:48
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés úgy szólt, hogy mit tennél akkor, ha más hibájából történne baleset! Erre te oda vágod a választ, hogy kifizettetnéd a lánnyal. Már bocsánat, nekem nincs jogsim, de úgy tudom, hogy általában kell lennie biztosításnak a kocsin és ha más hibájából törik össze az autódat, akkor nem neked kell kifizetned a kárt. De te rögtön tartanád a markodat a lánynak... Saját példa: (nem kocsi, de azért szerintem ide passzol) a párom nagy nehezen összespórolta a pénzt egy nagyon nagyon jó laptopra, ami a szeme fénye volt. Nekem sikerült tönkre tennem véletlenül, de nem más hibájából, hanem a sajátomból! Sírva, remegve rohantam hozzá és annyira sírtam, hogy alig tudtam elmondani, mi történt! Mire kinyögtem, hogy mi van, az ő reakciója a következő volt: "Jaj cicám, hát hülye voltál, de azért nem kéne remegve sírni, meg ennyire kikészülni! Már azt hittem, hogy valami bajod esett! Nyugodjál meg, megnézzük, hogy helyre lehet-e hozni." Elég drága volt a szerviz, de egy fillért se fogadott el érte!

Te teljesen menthetetlen vagy, de nem szidlak inkább, mert elég nagy büntetés neked cserébe az, hogy soha nem lesz normális párkapcsolatod.

2016. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Multkor lattam egy musort a tv-ben, ahol egy ferfi szo szerint szerelmes volt az autojaba. Szexel vele( o szerinte), elviszi randizni, beszel hozza, mint egy valoban letezo szemelyhez. Az emberi kapcsolata max. az apjaval volt, senki massal. Szomoru volt ezt latni, de te meg ot is felul mulod. Oszinten remelem, hogy szakit veled, mert nem vagy normalis es meg erzeketlen is vagy.
2016. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Szerencsére nemvagyunk egyformák.Képzeld el,milyen unalmas lenne a világ ha minden ember ugyanúgy gondolkodna.


Laptopomat se szívesen adom oda másnak.Ha pedig kárt okozna benne,az akinek kölcsön adom,minimum,hogy kifizeti sűrű bocsánatkérések mellett.

2016. márc. 9. 10:11
 14/39 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem egyáltalán nem baj, sőt:


1) Ahogy te is írtad, az autódért sokat dolgoztál --> Ennek az eredménye többek között a barátnő is (hiszen mindannyian tudjuk, hogy megy ez)

2) A nők alapból ilyen férfiakat várnak el maguk mellé mint te, most kicsit hisztizik, de majd lenyugszik, ilyen ez.


Király vagy, tisztelet.

2016. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a csajodat használod és a kocsidat szereted. És még nagyobb baj, ha nem érted, miért van ezzel bármi gond.

Emberi kapcsolatok kialakítására nem leszel képes soha, a csajt is csak azért tűröd meg, mert lehet vele dugni. Ha lenne egy megfelelő nyílás a kocsidon, elvennéd feleségül.


És tulajdonképpen az tényleg jobb lenne mindenkinek.


Ha a pasim egy tárgya azt mondaná, hogy jobban szereti, mint engem, abban a pillanatban expasi lenne.

És én is csak őszinte lennék vele.

2016. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel probléma, csak a normális nőket hagyd meg a normális férfiaknak.


Te meg járjál fizetőshöz.

2016. márc. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
..............
2016. márc. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Bo Duke te vagy az??
2016. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Egyrészt a csaj hülye, hogy ilyet kérdez úgy, hogy gyakorlatilag még semmit se tudtok egymásról. (Bár feltételezem volt rá oka..)

Másrészt, ha egyébként fontosabb a kocsid, mint a választottad, akkor dugjad a kocsidat.

2016. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, te minek vagy ezzel a lánnyal? Szerelmes vagy belé?
2016. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!