Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha jobban szeretem a kocsimat, mint a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A barátnőm megkérdezte tőlem,hogy mi a fontosabb nekem,a kocsim vagy ő.


Bevallom erőteljesen haboztam amiért teljesen besértődött,két napja nem is beszéltünk.


Az autómért közel 10 évet kellett dolgoznom,a barátnőm csak három hónapja van meg.



2016. márc. 9. 08:48
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
82%
nem troll ez, csak egy csóró kis surmó, akinek a farka alig nagyobb egy radíros végéig elfaragott ceruzánál és nagy nehezen összekaparta a pénzt valami 20 éves hondára és ha tehetné, az ágyában tárolná azt a rozsdás talicskát, annyira szerelmes belé... A barátnőjének meg nulla önbecsülése van, ha képes egy ilyen szerelmi háromszögben benne maradni, ahol az ellenfél neve 3 betűből, meg 3 számjegyből áll kötőjellel elválasztva.
2016. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
19%
Csá, figyelj haver pont ugyan ilyen vagyok én is :) mintha én írtam volna ki. Szabadna tudni milyen autód van :) ?
2016. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Semmi különös,egy 2008 suzuki swift
2016. márc. 9. 22:08
 34/39 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy lehet egy autót és egy nőt(egy kapcsolatot)összehasonlítani?

Nem füllenteni kellett volna hanem így megválaszolni.

A kérdésedre nekem is az a válasz jött kapásból,hogy akkor ba..ogasd az autódat ha neked az fontosabb.

F40+

2016. márc. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Szerintem az őszinteséget senki nem róhatja fel neked. A nők mindig azt hangoztatják, hogy ők őszinteséget várnak a párjuktól (persze ha ez nekik nem tetsző eredménnyel jár, az mindjárt más).

Hát kérdezd meg tőle, mit vár 3 hónap után. :)

2016. márc. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Ne törődj seháse, kérdező. Autóval is lehet csajozni, meg csajjal is lehet autoszni!
2016. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Azért baj mert alapból hülyeség összehasonlítani egy barátnőt egy kocsival. Remélem az ilyen férfiak messze elkerülnek majd az életben.
2016. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
37%
Miért a srácot szidjátok? A csaj hasonlította magát össze a kocsival... ő csak őszinte választ adott egy feltett kérdésre. Ha a csaj ennyire h.ülye, akkor is a srác a hibás? Logika a nullához konvergál...
2016. márc. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Mert a kocsid nem fog viszontszeretni.
2016. márc. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!