Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek meg egy fontos dolgot a párommal és hogyan szerezzek örömet a páromnak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már 5 és fél hónapja együtt vagyok a párommal és most az elmúlt pár napban úgy érzem hogy távolság tartó velem, nőnapkor nem köszöntött meg. Nem várok el tőle semmilyen ajándékot de legalább egy üzenetet küldhetett volna. Meg volt párszor h olyannal hülyéskedett ami nekem rosszul esett és kiakadtam meg lehet túlreagáltam és nagyon félek attól hogy elveszítem. Nagyon szeretem a barátomat és nagyon fontos nekem, nem akarom elveszíteni őt. Szeretném vele ezt megbeszélni hogy érzem azt hogy elmúlt napokban távolságtartó velem és kíváncsi vagyok hogy miért meg azt is szeretném vele megbeszélni hogy tudom hogy túl érzékeny vagyok meg kicsit sértődékenyebb vagyok az átlagnál és ezt a rossz tulajdonságomat szeretném levetkőzni mert szeretem őt, fontos nekem és nem akarom őt elveszíteni. csak az a baj hogy nehéz vele komolyan beszélni mert vagy elintézi egy ühümmel vagy azt mondja hogy mindegy vagy pedig elvicceli. nem tudom hogyan beszéljem ezt meg vele. A másik meg az hogy szeretnék neki valahogyan örömet szerezni ami nem kerül pénzbe hogy jól érezze megát velem és ne szeressen ki belőlem. Nagyon szeretnék örömet okozni a páromnak amire szívesen visszaemlékszik majd és nagyon fogja élvezni és tényleg nagyon örülni fog. Minden tanácsot és ötletet szívesen fogadok.
2016. márc. 9. 11:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igazábol csak ötleteket/tanácsot szeretnék arra hogyan beszéljek ezekről a barátommal úgy hogy ne bántsam meg öt. Meg arra is szeretnék ötleteket és tanácsot hogyan szerezzek neki örómet.
2016. márc. 9. 14:14
 12/18 anonim ***** válasza:

Már leírtam neked a 2 dolgot. Szépen kérdezd meg tőle, mi a baj, megbántottad-e valamivel?

Olvass vissza.

2016. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Oké azt köszi
2016. márc. 9. 14:31
 14/18 anonim ***** válasza:
10-es, igazából saját magadat égeted azzal, hogy még mindig ezen az egy szón pattogsz.
2016. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális értelmes válaszokat és fogok vele beszélni a dologról csak úgy akarom megtenni hogy ne bántsam meg vele őt. Nagyon belé szerettem és nem élném túl ha elhagyna tuti nagyon depis lennék és nem tudom mit csinálnék magammal. igaz hogy még szeret de az rosszul esett hogy nőnapkor nem jutottam eszébe legalább annyira hogy egy üzenetet írjon nekem csak este háromnegyed 10 körül irt és akkor sem nőnapra csak hogy szia mizu és beszélgettünk kicsit. de lehet azért nem írt nőnapra mert majd személyesen akar meglepni ezt nem tudom. A lényeg hogy úgy akarom vele megbeszélni a dolgokat hogy ne bántsam meg. és örömet is akarok neki okozni.
2016. márc. 9. 17:42
 16/18 anonim ***** válasza:
Írj majd, hogy sikerült-e kibékülnötök.
2016. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nem voltunk összevészve csak volt egy kis vitánk. ma adott csokit nőnapra és a többi nem került szóba mert úgy néz ki hogy egyáltalán nem haragszik és szeret :)
2016. márc. 11. 21:31
 18/18 A kérdező kommentje:
szóval összevészve nem voltunk csak vitáztunk múltkor amikor hülyeségen kiakadtam
2016. márc. 11. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!