Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Meg akarom akadály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Meg akarom akadályozni hogy ez előforduljon!

Figyelt kérdés
A barátom 26 éves nagyon jóképű pasi, emellett nagyon rendes, intelligens szóval ritka kincs az biztos. Bevallom picit féltékeny vagyok, de nem szoktam kimutatni ezt. Nem vagyok betegesen féltékeny nem hívkálom óránként elmehet bulizni nélkülem is bár ez ritkán fordul elő de megbízom benne. Viszont most előállt egy olyan szituáció hogy angolból szinten akarja tartani magát (van már nyelvvizsgája) és magántanárhoz szeretne járni. Annyit tudok hogy valami fiatal csaj. Megöl a féltékenység. Hogy adjam tudtára hogyha már magántanár akkor jobb lenne valami pasi 40-50 körüli. Én nehezen viselném ha egy fiatal csinos csaj lakására járna magánórákra. Ti mit gondoltok?
2016. márc. 10. 22:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nagyon buta vagy.

Ha zavar, akkor szólj a párodnak, de ezzel magadat járatod le.

2016. márc. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
En ilyen helyzetben arra probalnek ravilagigatni a paromnak hogy mekkora marhanak tartom, hogy fizet a mai vilagban azert hogy szinten tartsa az angoljat a filmek es internet vilagaban. Es maximum ezert kezdenek gyanakodni hogy miert eppen ahhoz a csajhoz akar jarni. Mert hogy heti egyszer ketszer 60 perc semmirol dumalassal aztan nagyon szinten tartodik...
2016. márc. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Utolso mondatommal a nyelvtanulasi hibara akartam ravilagitani:). Aa nyelvet hasznalni kell. De nem orai keretek kozt ahol azert beszelgetsz hogy aztan egy csajszika kijavitsa a nyelvtanodat. Funny :D.
2016. márc. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Bízz a barátodban,mást nem tehetsz.

Ez csak egy angol óra.

2016. márc. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha a barátod magában nem érez elég akadályt ahhoz, hogy megcsaljon, akkor te semmit nem tudsz tenni és nem is érdemes.

Okot adott már valaha a bizalmatlanságodra? Ha igen, akkor nem alkalmas monogám kapcsolatra. Ha nem, akkor te nem vagy alkalmas.

2016. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Költőnő? ***** válasza:

Ez azért sztem nem egészséges szintű. Féltékeny vagy vkire akiről egyelőre annyit tudsz h tanítani fogja és csinos. De lehet h kutttyátmacskát nem akarnak majd egymástól.

Ez így egyelőre teljesen felesleges és jogtalan hiszti. Sztem.

2016. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Noren1989 ***** válasza:

Cicamanó, azt mondod, h nem vagy féltékeny, mostmeg szétpukkansz. Embereld meg magadat, bízz meg a párodba (ha a párod egyáltalán).

26/F

2016. márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem alapból hülyeség emiatt tanárhoz járni. Kidobni hetente 5-10ezer forintot azért, hogy beszélgessen valakivel és utána percre pontosan elinduljon haza? :D Nyugodtan nézhet felirat nélkül filmet, sorozatot, olvashat angolul könyveket stb...


Inkább ezt kéne elmagyaráznod neki

2016. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Jaj.

Bocsi, Először is most az angolt tanárra írtakra reflektálok, mert muszáj:

Nem hülyeség, hogy angol tanárhoz jár, én is pont ezért kezdtem el tanárhoz járni, meg van rég nekem is a középfokúm, de évek óta nem használtam rendesen a nyelvet.

Ennyi butaságok, amit most összeírtak, hogy "minek angoltanárra dobni a pénzt, mikor nézhet filmeket, inteneten olvashat". Igen, és?

Ez mind nagyon szuper, ezt ugyanis alap, hogy csinálja az ember. Olvasol, filmet nézel. ÉS amúgy, mikor HASZNÁLOD a nyelvet? Nem olvasol és hallgatsz, hanem használod te magad?? Nem elég csak olvasgatni, meg filmet nézni, tapasztalatból mondom. Az szépen javítja a szókincsedet, meg tanulgatsz új szavakat, meg a hallás értésedet, de attól nem fogsz tudni megtanulni FOLYÉKONYAN, nem makogva és őő-őőőzve beszélni, mert ahhoz bizony beszélni kell és használni a nyelvet.

ÉS sokkal gyorsabb a fejlődés, ráadásul van, aki kijavítsa rossz berögződéseket, kiejtésedet, gyakorlod a beszédet, ami otthon, egyedül, internet előtt lássuk be, rohadtul nem megy.



Visszatérve a kérdésedre, az én barátom pont angol tanár, vannak privát órái is. Elég sok ember megfordul nála, fiatal lányok is, akik olykor elég csinosak is.

Bevallom az elején én is belegondoltam, hogy személyes órákon főleg ha jól is néz ki akivel van, mi van ha elkezd vonzódni hozzá stb, de aztán ennyi is volt, le is zártam ezt a dolgot. Viccesen előhoztam néha, de szerencsére nem voltak ebből soha gondok, sőt, szokott is mesélni a diákjairól.

Felesleges aggódnod, pláne előre, ha a bulizásnál nem vagy túlzottan féltékeny, akkor pont az angol órák miatt sem kell az lenned, ezt valahogy tisztáznod kell magadban. Beszélni beszélhettek róla, megjegyezni megjegyezheted neki, hogy elég csinos lány a tanár, abban nincs semmi, valószínűleg meg is nyugtatna, hogy hülyeség miatt aggódsz, de olyat, hogy ne járjon hozzá, mert jól néz ki, nem kellene kérni tőle.

2016. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
*és bocs az elgépelésekért, előző voltam 25L
2016. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!