Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sértőnek találnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértőnek találnátok, ha a párotoktól két év után semmit nem kapnátok nők napjára csak egy Boldog Nőnapot sms-ben?

Figyelt kérdés
Nem vágytam nagy dologra, de nem gondolom, hogy egy szál virágot nem érdemeltem volna.
2016. márc. 11. 21:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam még ennyit sem. Nekem nagyon rosszul esett.
2016. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#2 True story. :D


Távkapcsolatban élek, nem találtam sértőnek.

Ha napi szinten találkoznánk, akkor azért jobb lenne, ha ezt élőben tenné meg, de kézzel fogható ajándékot nem várnék el.

2016. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy te mire vágysz, mert magától nem fogja tudni! "Figyelj szívem én úgy gondolom, hogy nő napra illik virágot vinni, én legalábbis szerettem volna kapni tőled egy szál tulipánt. Legközelebb erre kérlek figyelj oda, mert nagy örömet okoznál vele és érezném, hogy törődsz velem." Valami ilyesmi.

Nem kell itt rögtön besértődni, nőként én is pont leszarom a nők napját. Férfiként meg gondolom úgy volt vele, hogy illedelemből ír egy SMS-t és milyen jó fej volt.

2016. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha rosszul esik, akkor zongorázd át az év többi 364 napját. Vagy tipikusan a "nem ünnepnapokat" amikor katál valami apróságot, törődést, figyelmet, támogatást stb. csak úgy. Nem a nőnap a lényeg lányok, mert minden nap nőnap. Elég sanyarú lenne, ha CSAK nőnapkor kapnátok bármit is. Azt hisszük látszik, hogy szeretünk titeket :) 29/f
2016. márc. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 opened paradise ***** válasza:
64%

Te mit adtál neki november 19-én?

Férfi napon.

2016. márc. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

hülyeség ez a nőnap. én nem kaptam semmit a barátomtól, nem érdekelt.

nekem az apukám ad minden évben ilyenkor valamit már kiskoromtól kezdve, szóval nekem ez inkább ilyen kedves aranyos apukás dolog. :D

2016. márc. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Igen, sertonek talalom. Egy kis ajandekkal keszulnie illik.

N

2016. márc. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Hetente 2-3-szor találkozunk. Eddig mindig kaptam tőle virágot meg csokit.

Felszoktuk egymást köszönteni születésnap-névnapkor, karácsony is ok...én néha veszek neki meglepetésként kis csokit ami a kecvence.

Aki azt mondja nem kell ilyenkor is ajándékot várni, arra csak annyit tudok mondani, azért egy szál virág még nem nevezhető akkora ajándéknak, hogy ne mondhatnám azt, hogy igenis jólesett volna ha kapok!

2016. márc. 12. 05:59
 19/21 anonim ***** válasza:

Sosem értettem ezeket az ünnepi "felköszönt?-nem köszönt fel?-mivel köszönt fel?-miért nem köszönt fel?" balhékat és sértődéseket.

Négy és fél évet sikerült úgy megélnünk együtt, hogy sosem volt probléma az ilyenekből.

Nagyon egyszerűen oldottuk meg a kérdést: Megbeszéltük már az elején, hogy kinek mit jelent az ajándékozás, ki melyik ünnepet tartja fontosnak és melyiket nem. És ahhoz tartjuk magunkat. Persze nem szigorúan, de egy alap séma megvan és mindketten tudjuk, mit gondol a másik a Bálint-napról vagy a március nyolcadikáról.

Ha szükséges, egy pár nappal előtte emlékeztetjük is egymást, vagy ha valamelyikünk nem emlékszik tisztán, hogy kapott-e valamit tőle a másik tavaly a neve napjára, akkor simán rákérdez.


Nőnapot mi például nem tartunk, mondtam is előre, hogy nekem ne vegyen virágot, köszönöm.

Szerintem beszéld meg, hogy neked ez az ünnep van olyan fontos, hogy egy szál virág jólesne, jövőre meg szólj előre.

2016. márc. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Jó lehet azoknak, akiknek csak annyi bajuk van, hogy nőnapon kaptak-e virágot vagy nem...

Én anno annak is örültem volna, ha a szerelmemet egyáltalán láthatom.

2016. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!