Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jön azzal, hogy fél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön azzal, hogy fél, hogy megcsalom?

Figyelt kérdés
Nincs olyan "előéletem", ami miatt ezt gondolhatná, eddigi 20x évemben nem léptem soha félre. Nem is vagyok egy kapcsolatból kapcsolatba ugráló tipus. Akkor mégis ez honann neki? Elszomorit a bizalmatlanságával. Van némi önbizalom hiánya, ez is lehet ok de hát nem tudom.
2016. márc. 12. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
BEteges féltékenység
2016. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
...és/vagy magából indul ki, ergo ő tényleg megcsal.
2016. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem csaltam meg soha egy barátnőmet sem, de szexkapcsolatból ugráltam ide-oda, én is emiatt bizalmatlan vagyok a nőkkel. Nem féltékenység, de mindig motoszkál a fejemben a dolog.
2016. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Tudat alatt el akar üldözni magától vagy pedig ő csal meg...
2016. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
jó adagönbizalom hiány az ilyenek idővel csak romlanak
2016. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, elmondanám neked, hogy volt ilyen pasim, 2 évig jártunk, és megkeserítette az életem. Szép lassan eljutottunk odáig, hogy nem mehettem el a barátnőmmel sehová, féltékeny volt a nevelőapámra is, mert tutira molesztált gyerekkoromban, és különben is, mindenki tróger állat a világon rajta kívül, az a legbiztosabb, ha ki sem teszem a lábam az utcára.

Soha többé ilyen embert magam mellé brrrrrr....

2016. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Ez a dolog nem rólad szól, inkább róla. Vagy már volt rossz tapasztalata előző kapcsolatokban, vagy olyan fontosabb barátokkal, esetleg szüleivel, akik cserben hagyták, mikor szüksége lett volna rájuk. Ki lehet ebből nőni, de van, aki csak rosszabb lesz.

Attól is függ, mióta jártok.

2016. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!