Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, akik a párjukkal élnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik a párjukkal élnek, ti mit kaptatok nőnapra, Valentin napra, névnapra, stb?

Figyelt kérdés
Én semmit nem kaptam nőnapra, valentinra sem... a névnapomra, szülinapra, karácsonyra meg "rendelj magadnak valamit" - ezt kapom mindig, persze fizeti... de ez nem ajándék így. Tök lehangoló az egész. Így van ez másoknál is évek után?
2016. márc. 13. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Amikor van barátom akkor szeretetet szoktam kapni, esetleg valami virág, meg közös vacsora.

Nem tulajdonítok ezeknek az ünnepeknek túl nagy jelentőséget. Szerencsére eddig olyan férfiakhoz volt szerencsém párkapcsolat terén, akik kimutatták a szeretetüket ünnep nélkül is. :)


22N

2016. márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen alkalmakkor leveszek a boltban a polcról valami olyasmit amit egyébként nem vennék meg- persze bizonyos árhatárokat betartva -és rámosolygok hogy akkor ezt x napra, jó? hát így.
2016. márc. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ~OnLány~ ***** válasza:
82%

Nem volt otthon.Üzenetet kaptam és örültem,hogy nem felejtette el,hogy gondolt rám. :)

Szoktuk mi is azt csinálni,hogy ha látja,hogy valami tetszik nekem(akár katalógusból),akkor megveszi(karácsonyra,szülinapra).De tudja az ízlésemet is,van hogy meglep.

Legalább nem felejti el. Egy idő után már nem tudod a másikat mivel meglepni és jobb olyasmit venni,amire tudod,hogy szüksége van.

2016. márc. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nőnapra a kedvenc csokijaimat, mert nem vagyok virág párti. Valentin napot mi közös megegyezéssel nem ünneplünk, így arra semmit. Névnapra egy olyan könyvet amit már rég szerettem volna, karácsonyra-születésnapra-évfordulókor is vagy valami olyat kapok mindig, amire tudja, hogy szükségem van, vagy nagyon szeretnék. Ha éppen nincs ilyen, mint pl most a közelgő születésnapom előtt, akkor elvisz valahová vacsorázni és valami kis apróságot még ad mellé :)

Én megértelek, hogy miért nem tetszik ez neked, próbáld meg vele megbeszélni, hogy jól esne, ha egy kicsit több figyelmet fordítana rá.

22/N 5 év kapcsolat.

2016. márc. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ~OnLány~ ***** válasza:
69%

Na igen,vagy amit a 2. válaszoló is írt.

Van,hogy kellene valami,nézegetem,olvasgatom,aztán visszateszem,merthogy éppen nincs rá pénzem és mondom majd legközelebb. Kettőt fordulunk és már látom,hogy betette a kosárba.

2016. márc. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valentín napot nem tartunk, így arra semmit. Az nálunk családi ünnep testvérem névnapja olyankor hazamegyek/megyünk szülőkhöz.

Nőnapra csokit szoktam, idén semmit mert betegen feküdt itthon. Szülinap, névnap alakalmából mindíg felköszönt. Van, hogy meglepi van, hogy megkérdi mit szeretnék. Tavaj pl megkaptam a már rég várt fondu készletet.

2016. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A férjem is az a nézz ki valamit magadnak típus.

Már untam nagyon. Az elmúlt években egyszerűen nem voltam hajlandó a közös bevásárlásokon magamnak nézni valamit, viszont mindig elmondtam, hogy lepjen meg. Most már ott tartunk, hogy karácsonykor már annyit sem kérdezett, hogy szeretnék-e valamit. El bírta dönteni egyedül, hogy mit vegyen, megvette, meglepett. Parfümöt kaptam. Szülinapra ezüst láncot, névnapra hozzá való karkötőt. Valentinra csokit, nőnapra virágot.

2016. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én letisztáztam már a kapcsolat elején, hogy ne merjen nekem semmit se venni ünnepekkor, vagy valamilyen tipikus ajándékozós napon. Az hangolna le ha mégis meglepne ilyenkor. De ez én vagyok.
2016. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!