Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan pasi akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi akinek hosszútávon sem kényszer a szex?

Figyelt kérdés

A mostani a harmadik kapcsolatom és eddig mindig kb. fél évig naponta csináltuk utána meg alig. Szinte könyörögni kellett érte. A mostani barátom is, mióta összeköltöztünk csak ül a gép előtt, rajta van a fejhallgató meg se hallja amit mondok, ha átölelem vagy elkezdem puszilgatni akkor ellök magától, azt mondja szexmániás vagyok, mindig csak arra gondolok. Pedig ez nem igaz. Oké, el tudnám viselni ha napi rendszerességgel csinálnánk, de nekem heti 2-3 is elég lenne. Csak legalább rám mászna, látnám rajta hogy akar engem, de nem. És egyre jobban fusztrál ez a dolog. Pedig most fogytam is, elkezdtem edzeni, tök jó alakom lett, mások szerint is jól nézek ki a szexuális életem mégis egy nulla. Mi a baj velem? :S

22/L


2016. márc. 15. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A dolgozó férfiak nagy többsége heti 2-3x kívánja csak..nem kevés azért az sem..

Amúgy hány éves férfiakról van szó??

2016. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Esetleg rád áldoznék 1 szem kéket
2016. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
heti 2-3 sztem full normális, de ha olyan lenne a lány - többször is csinálnám
2016. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Mi a baj velem?"


Az, hogy nem mondasz igazat.


Neked NEM elég a heti 2-3.

2016. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

S mi lett a vége? eltelt 7 év , kiváncsi vagyok mit tudtál kihozni a helyzetből.

...

Van az a a mondás hogy minden pasi szexmániás csajra vágyik...addig amig meg nam kapja ...

(nagyon frusztráló tud lenni a teljesítési kényszer )

2023. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!