Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félénkebb lányok/nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénkebb lányok/nők, ti szeretitek ha leszólítanak titeket?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a visszahúzódó lányok szeretitek ha leszólítanak titeket, vagy pedig inkább interneten szerettek ismerkedni, vagy hol keresite rá az alkalmat?

2016. márc. 15. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy annyira félénk lennék, de jobban szeretem, ha nem csak úgy leszólítanak...
2016. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem egyszer az utcán szólítottak le,de nem tudtam kezelni a helyzetet.Inkább interneten ismerkedek,ha ráérek.


22/N

2016. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a félénkség miben nyilvánul meg? Nem vagytok beszédesebbek, vagy szerettek beszélni, de nehezebben nyíltok az emberek felé?
2016. márc. 15. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
2es vagyok:nem is vagyok sem beszédes,pláne idegenekkel nem,meg nehezen is nyitok az emberek felé.
2016. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer szólitottam le egy ilyen lányt, a bugyijába pirult és blokkolt az agya.
2016. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vágyok rá, de szerintem nem lennék a helyzet magaslatán. Azt is elfelejteném, hogy van nyelvem, így pici az esélye, hogy bármi jó kisülne belőle. Egyébként neten ismerkedem.
2016. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neten mindenképp. Ott már megismerjük egymást, aztán az első talinál már bátor vagyok. Leszólításnál azt gondolnám, hogy olcsó nőnek tart.
2016. márc. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!