Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a férjemnek a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a férjemnek a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Ezen vitatkozunk folyton. A legjobb barátnőm és a férje, valamint én és a férjem barátok vagyunk.

A lényeg, úgy vettem észre hogy a férjemnek túlzottan tetszik a barátnőm, rá is kérdeztem, de mindig össze kapunk rajta, és kioszt hogy őt nem érdekli egyáltalán, meg hogy képzelődöm.... Most mikor legutóbb elmentünk buliba, a barátnőm lelépett valahova, erre a férjem kérdezte hogy hol van? Utána mondták nekünk hogy kiment, és a barátnőm férje megkért hogy nézzem meg mit csinál, jól van -e.. mondtam hogy nekem nem nagy kedvem van kimenni, erre a férjem mondta hogy akkor majd ő megnézi, végül kimentem vele én is, és ennyi... Ez egy hétvége, de minden hétvégén van valami ilyesmi..Mindig azt mondja hogy nem érdekli, de én másként veszem észre..

Mit csináljak? Szerintetek?

A barátnőmet nem érdekli a férjem, nem is tetszeleg neki mielőtt valaki ezt írná...

Nem tudom mennyire zavaros az amit leírtam..


2016. márc. 17. 09:22
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%

Ne talalkozzatok azzal a bnoddel most kb fel evig. Ne adj a ferjednek alkalmat ra, h nyomuljon. Nalunk is van hasonlo szitu. Ugyanigy tagadja. Nem csinalok veluk kozos programot.

Ne szolj errol semmit.

N

2016. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy mivel barátok törõdik vele? Szerintem beképzeled... Az én páromnak rengeteg lány barátja van akikkel normális még segít nekik, egy csomó szebb mint én De egy sem én vagyok.

Ha nem akarod tönkrebaszni a ti és az õ házzasságukat akkor javasolom, hogy hagyj fel ezzel az ökörséggel.

2016. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti, hogy te így is megőrülsz, meg úgy is. Ha valami befészkeli magát a női agyba, akkor a legképtelenebb módokon tudjuk azt igazolni, amitől meg kiszakad a lelkünk. Ciki vagy nem, de próbálj valami tök másra gondolni ilyenkor vagy tényleg ritkítsátok a közös programokat. Lehet, hogy csak beképzeled, de az biztos, hogy a férjed nem fogja tudni sokáig elengedni a féltékenykedésed. Ne adj rá okot, hogy a fejedhez vághassa, hogy te üldözted bele. Uralkodj magadon. Nehéz lesz, de megéri.
2016. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Nem fog vele megcsalni, mert a barátnőmet nem érdekli ilyen szinten, ez biztos.

Csak nem jó így össze járni, ha tényleg bele habarodott.

Nem akarom a barátnőmet elveszíteni ez miatt. Inkább a férjem hagyom el, de ne az legyen a megoldás már hogy nem kell találkoznunk meg barátkoznunk, mert ő nem bírja tartani magát...

2016. márc. 17. 13:40
 15/38 anonim ***** válasza:

B+! Van más is ezen kívül?? Mert amit leírtál, abban még semmi extra sincsen!

Ha nincs,akkor nézz magadba kérlek,mert gáz,amit csinálsz!

2016. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Azért még ne az elhagyáson gondolkodj szerintem. Megbeszélted ezt vele rendesen? Az nem elég, ha tagadja és kész. Elmondtad pontosan a barátodnak, hogy mi az, amit észrevettél, mire következtettél belőle, és hogy milyen hatással van rád? És ő válaszolt ezekre, megtett mindent, hogy megerősítsen abban, hogy nincs miért aggódnod? Ha probléma van a kapcsolatotokkal, ha tényleg belehabarodott a barátnődbe, akkor mindenkinek jobb, ha nem titkolóztok, derüljön ki most, hogy lehessen tenni valamit.

De ha ezeket megbeszélitek, a barátod tudja és érti, hogy mit érzel és megteszi, ami tőle telik, akkor gondolkodj el, hogy valóban jól látod-e a dolgokat és van-e bármi valódi alapja a féltékenykedésednek.

2016. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta hogy szerinte nem tett semmi rosszat, nem ölelgeti, nem puszilgatja, stb...és nem is érdekli. Ezt mindig elmondja.De én nem hiszem el.
2016. márc. 17. 14:12
 18/38 anonim ***** válasza:
Na,akkor neked mi bajod van???
2016. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Az a bajom konkrétan hogy ha nem érdekli, akkor minek ment megnézni hogy minden ok -e vele??
2016. márc. 17. 14:56
 20/38 A kérdező kommentje:
meg minek érdekli hogy hol van éppen, vagy hova ment..?
2016. márc. 17. 14:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!