Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a férjemnek a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a férjemnek a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Ezen vitatkozunk folyton. A legjobb barátnőm és a férje, valamint én és a férjem barátok vagyunk.

A lényeg, úgy vettem észre hogy a férjemnek túlzottan tetszik a barátnőm, rá is kérdeztem, de mindig össze kapunk rajta, és kioszt hogy őt nem érdekli egyáltalán, meg hogy képzelődöm.... Most mikor legutóbb elmentünk buliba, a barátnőm lelépett valahova, erre a férjem kérdezte hogy hol van? Utána mondták nekünk hogy kiment, és a barátnőm férje megkért hogy nézzem meg mit csinál, jól van -e.. mondtam hogy nekem nem nagy kedvem van kimenni, erre a férjem mondta hogy akkor majd ő megnézi, végül kimentem vele én is, és ennyi... Ez egy hétvége, de minden hétvégén van valami ilyesmi..Mindig azt mondja hogy nem érdekli, de én másként veszem észre..

Mit csináljak? Szerintetek?

A barátnőmet nem érdekli a férjem, nem is tetszeleg neki mielőtt valaki ezt írná...

Nem tudom mennyire zavaros az amit leírtam..


2016. márc. 17. 09:22
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

Arra nem gondolsz hogy pont azert ment ki , hogy a ferjed induljon utana mert mar nem birtak magukkal ??

Nagy a szerelem ?

2016. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%

Mar nem tudtak hogy oldjak meg h egyutt lehessenek?

Ez nem baratnöd az tutti hanem ellenseged!

2016. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Zsuzsika,ültesd már le magad! Attól,hogy téged megszívattak,még nem biztos,hogy itt is az a helyzet!

Továbbra sem látom a problémádat,kérdező!

Ő ment ki,mert lehet összebalhéztak a férjjel valamin és a pasi nem akart az asszony után menni.

Neked meg gondolom ilyen hárpia fejed volt,a fenti képzelgés miatt és csak azért se mentél utána.

Maradt a férjed.

2016. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
mint írtam együtt mentünk ki megnézni..a párom elindult én meg elmentem vele ki.
2016. márc. 17. 15:13
 25/38 anonim ***** válasza:
0%
Gondoljatok hogy segittek neki valamit ha szanalombol nyugtatjatok es sötetbe vezetitek hogy ez a ket ember tudjon csufolkodni vele?
2016. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy te kimentel a te döntesed volt ök nem hivtak es habar nem mutattak , biztos duhitette öket .. Atvagtad a tervet ....

Mit oldottal meg? Kimutattad h feltekeny vagy

2016. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
89%
Zsuzsika,kezeltesd magad!
2016. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Zsuzsika, te betegebb vagy még nálam is.

Bízom a barátnőmben, nem tenne ilyet velem.

2016. márc. 17. 15:23
 29/38 anonim ***** válasza:

Jézusom :D Kérdező, semmi gyanúsat nem írtál le az égvilágon. Ha jót akarsz, nem folytatod ezt tovább, mert mindenki előbb utóbb megelégeli a féltékenykedő p.csákat.


Zsuzsika, te pedig fogd be kérlek :D

2016. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Igy az elmondottak alapjan tetszik neki, tapasztalat (altalaban en vagyok a legjobb baratno,mes a baratnoim ferjeinek bejovok) viszont nincs okod aggodni mert nagyon nagyon kevesen probalkoznak be igazan.


Magyarul flort oke, de egy kezemen meg tudom szamolni, hogy ezek kozul a pasik kozul hanyan hajtottak ram ugy igazan, konkretan bevallas, erintes bla bla. Minimalis. Egy normal pasinal, aki a barati koron kivul esik, 10-bol 9 beprobalkozik, de a legjobb baratnoim ferjei/pasijai masok:-))


Ahhoz valami hihetetlen bugrisnak es ostobanak kell lennie, h rahajtson a legjobb baratnodre, igaz velem megtortent, volt ilyen ferj, azota elvaltak (nem miattam). Szoval a rovid lenyege, persze, tetszik neki de nem fog semmi tortenni, leven a pasi ugysem bizik meg a baratnodben annyira h rahajtson, a baratnodnek meg ugysem jon be.


Ergo nem kell feltekenykednek, semmi nem fog tortenni, az e,eberek tetszenek egy,asnak, de ilyen esetben itt meg is all a tortenet:-)))

2016. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!