Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszelyt rejthet esetleg az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszelyt rejthet esetleg az, hogy az elettarsam diakkori szeretoje talalkozna a parommal?

Figyelt kérdés
15 evvel ezelott,egyetemistakent,a paromnak volt egy baratnoje ( 2 evig).Utana ismertem meg en a parom,akivel 2 gyermekunk van.A volt baratno a varosunkban fog tartozkodni par napot,es felhivta a paromat, h erre lesz latogatoban.Szerintetek esetleg a lanynak hatso szandeka is lenne? Nagyon jol tudja,h mar csaladunk van,es gyerekek. A parom azt mondta,h hetvegen a csalad az elso es majd felhivja a lanyt.Nekem ez a lany nagyon furcsanak tunik, 40 eves no, nincs kapcsolata,es csaladja. Epp ha egy volt szereto kerul elo a multbol, mire gondolhat vajon? Szerintetek?

2016. márc. 17. 09:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"meglepodtem,h mit akarhat ez a no, tobb ismerossel is felvehetne a kapcsolatot,miert pont a parom erdekli"


azt honnan tudod, hogy a nő melyik régi ismerőseivel vette fel a kapcsolatot ??? mert lehet, hogy a párodon kivül az elmult években már felvette 20 másikkal is..


komolyan, én azt nem értem, hogy tud egy 35 éves többgyerekes, tapasztalt nő ugy gondolkodni, mint egy 19 éves kiscsaj..

2016. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Utolso valasziró... Miert volna muszaj a levelirónak föltetlen elemeznie a múltbéli csaj szemelyiseget , szandekait? Azt h mi volt ? Ez kötelezö hazi feladat ? Elvarható h ezzel foglalkozzon ? Kene erdekelje? Kaveznia vele ?

Illene reszletekbe menöen elöasni minden múltbéli dolgot ?

Ez igy normalis szerinted ?

Mi a te bajod?

2016. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
nekem semmi bajom, sztem a kérdező kissé szappanoperásan és végletekben gondolkodva látja a helyzetet, Te meg végképp. Hogy miért kéne elemeznie ? Sztem nem kéne, de kiirt egy kérdést, láthatolag eszi az ideg és nem látja egyelőre tiszta, hűvös fejjel a helyzetet. Ennek van vmi oka, nem bizik magában vagy a kapcsolatában és kivetiti egy régi sztorira, amiről nme tud semmit.
2016. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem neki joga van eldönteni h mennyit akar ezzel foglalkozni es szerintem nem is volna egeszseges a múlton rágódni .....

Egy normalis buszke nöt nem erdekli h a ferje 15 evvel ezelött kivel es miert szakitott hanyadikan hany orakor stb

2016. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, el is gondolkodtam rajtuk...

A parom utan ez a no rohangalt, a parom nem hasznalta ot ki, a ket evig tarto kapcsolatban a no volt az aki mindig tobbet akart, aztan a kapcsolat megszakadt, szepen valtak el....A parommal a mi kapcsolatunk mindig esemenydus, sok megprobaltatason vagyunk tul, es mindig vannak kozos terveink. Ez a no valoban felepitett egy szep karriert, minden anyagi java megvan, de csalad nelkul. Sikeres, szep, es anyagilag jol szitualt, en orulok a sikerenek, nokent nekem is megvannak a sajat sikereim, es meg szeretnem magam is fejleszteni, ez igy rendben van szerintem.Anyakent es tarskent is kiegyensulyozott vagyok. Ennek a nonek a bejelentkezese elgondolkoztatott es nem remitett meg.15 ev alatt vele is barmi m egtortenhetett, ami nem tartozik ram, Valojaban majd eldol hogyan alakulnak a dolgok. De koszonom mindenkinek a valaszat, velemenyet , igazan :)

2016. márc. 17. 18:05
 26/27 anonim ***** válasza:

Zsuzsika, én őszintén szolv egyik kommentedet sem értem, se amiket a kérdezőnek irtál, se amiket nekem. A kérdezőnek annyit mondanék, hogy ez egyelőre egy tipikus női kombinálás-sorozat , ami jobb, hogy itt landolt a neten, és nem a férje kapta meg.

Ha pedig a magyar átlaghoz képest most is jo a kapcsolatotok,akkor inkább örülj neki, ennél nagyobb problémátok ne legyen 15 év alatt, mint egy találkozo két régi ismerős közt...

a nő életébe nem látsz bele és sztem a pároddal valo kapcsolatukba se. olyan egyébként nincs, hogy valaki 2 évig fut egy pali után, aki szegény ugymond "muszájbol" d-gja. ugyan már... én is nő vagyok, volt már több kapcsolatom ,ahol a férfiak döbbenetes ordas baromságokat mondtak rolam a párjuknak, amiből semmi nem igaz, néhol inkább az ellentéte igaz. a csajok mind bevették, persze. ők is normális, kedves, aranyos pasik, kivéve amikor nem :)

sztem irreleváns, hogy mit mondott neked, és számomra egyébként nem hihető, de ennyi idő után teljesen mindegy is.

2016. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én is találkozom néha a középsulis volt szerelmemmel. 7 éves kapcsolatban élek, amire egyáltalán nem veszélyesek ezek az egyébként nagyon ritka találkozások.
2016. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!