Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotokkal vagytok, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokkal vagytok, hol tartjátok a mobilotokat? Magatokkal viszitek? Lehalkítjátok?

Figyelt kérdés

Én mindig kiteszem valamilyen látható helyre, ha bárki hívna észrevegyem, mivel olyan munkám van, hogy sokszor a nap 24 órájában elérhetőnek kell lennem.

Észrevettem, hogy a barátom egy ideje a saját telefonjait nem hagyja szem előtt. Egy másik szobában hagyja vagy a kocsiban, ha hozzám jön, akkor pedig mostanában többször volt, hogy el se hozta magával. Ha együtt vagyunk, mindig le van halkítva vagy kikapcsolva, és a mobilnetet soha nem kapcsolja be ha ott vagyok. Ez másnak is furcsa lenne, vagy csak én képzelek olyasmit bele, ami nincs is?



2016. márc. 18. 08:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
49%
100-ból 1 ember, aki nem telefonbolond?
2016. márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

de jó lenne ha ezt tenné a pasim :-D


de az enyém ált nálam van mindig mivel a főnököm sajnos lehetetlen időpontokban képes hívni vagy üzenni

2016. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó... lehet hogy vannak, de nem az a megszokott.


Én mindig magamnál hordom a telefont, és szinte azon élek. Azon van a GPS, messenger, telefonszámok, riasztások, naptár, bankfiók, játékok chatjei, szóval minden. A telefonomról mindent el tudok érni, amit az otthoni gépemről is, így én állandóan hordom magammal, és igen, elő is veszem ha szükségem van rá.


Barátom nem ilyen. Neki játszani kell a telefon, de most még arra sem, mert széttörte... De ő is chatel rajta, játszik, stb.


Ha együtt vagyunk, akkor a telefonnak is meghatározott helye van, így alakult. Távkapcsolatban élünk ugyan, de hétvégente mindig jön hozzám. Én mindig a gépem elé teszem le, ő meg az asztalra, ahol nem verjük le. Nem dugdossuk, de nem is szokott minket senki keresni... ha mégis, akkor arról a másik is tudhat, nincs titkolnivalónk :)

2016. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én kiteszem az asztalra, de lefordítom képernyővel lefele vagy a tokjában hagyom, és lenémítom, leveszem a rezgést.

Lusta vagyok keresgélni hogy hol lehet kikapcsolni a mobilnetet, de haverjaim előszeretettel írogatnak rám éjszaka közepén, és tök idegesítő mikor épp összebújunk, vagy szeretkezünk és villogni meg búgni kezd a telóm.

Olyan is volt már, hogy a másik szobában hagytam.

Viszont amíg elmegyek pl fürdeni, simán otthagyom karnyújtásnyira a páromtól..


Nem írtad le, hogy mindig ilyen volt-e, vagy csak egy ideje lett ez az új szokása, mert nagyon nem mindegy.

2016. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
30%

Semmit sem titkol. Az lenne a normális, ha mindenki így csinálná. Kevés kiábrándítóbb dolog van, mint mikor egy esetleges hívás fontosabb lehet az együttlétnél. Ha valaki még ilyen helyzetben is fel van lelkileg készülve a telefonjára, az a másik iránti tiszteletlenség _szerintem_

Lehet lepontozni.

2016. márc. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"a barátom egy ideje a saját telefonjait nem hagyja szem előtt"


Tehát új szokás.

Így elég egyértelmű, hogy valamit titkol.

2016. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

13-as vagyok...

Az utolsót a 9-esre értettem, csak mire leírtam jött pár válasz.

2016. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%

De drágák vagytok! :)

Örülök, hogy vannak még naiv, szentimentális emberkék.


Csak egy valami elkerüli a figyelmeteket!

Amit itt jó páran kihangsúlyoztak.

Ti a telefon használatot általában irtáfok le.

Nem az esettel foglalkoztok.

Már pedig leirja a kérdező, hogy eddig elől hagyta nem dugdosta, nem némitotta.

Ha valaki evvel a szokásával szakit. Az nem furcsa, hanem gyanus!

Amugy a beszologatok ha nem voltak olyan élethelyzetben amikor a telefonnak készenléti állapotban kell lenni állandoan, lehetőleg ne ejtődjenek kétségbe!

Vannak olyan élethelyzetek!

Mindenesetre, beszélj vele. Kérdezz rá!

2016. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ez már így is gyanús, akkor pedig főleg ha eddig vitte magával.


Utána kéne nézni!


Én viszem magammal, net bekapcsolva, de úgy sem hív senki.

A páromat sokat hívják munkaügyben. Ő leveszi a hangját, majd hosszabb együtt töltött idő után megnézi.

Úgy nyúl hozzá, hogy nahh.... hányan hívtak már?

2016. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%

Egyertelmu, h megcsal. Ne legyel naiv. Ne edd meg a meset, h te vagy a betegesen feltekeny. Ne kapjal el nemi betegseget. Rugd ki idoben.

N

2016. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!