Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotokkal vagytok, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokkal vagytok, hol tartjátok a mobilotokat? Magatokkal viszitek? Lehalkítjátok?

Figyelt kérdés

Én mindig kiteszem valamilyen látható helyre, ha bárki hívna észrevegyem, mivel olyan munkám van, hogy sokszor a nap 24 órájában elérhetőnek kell lennem.

Észrevettem, hogy a barátom egy ideje a saját telefonjait nem hagyja szem előtt. Egy másik szobában hagyja vagy a kocsiban, ha hozzám jön, akkor pedig mostanában többször volt, hogy el se hozta magával. Ha együtt vagyunk, mindig le van halkítva vagy kikapcsolva, és a mobilnetet soha nem kapcsolja be ha ott vagyok. Ez másnak is furcsa lenne, vagy csak én képzelek olyasmit bele, ami nincs is?



2016. márc. 18. 08:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#3 Korábban olyan is volt, hogy csörgött a telefonja, és felvette még akkor is ha éppen szex közben voltunk, ha pl. az anyja hívta. És ez a változás nem azért van, mert szóltam miatta. Soha nem szóltam ha felvette, mert tudom, hogy engem is bármikor hívhatnak.

#6 Nekem is az jutott eszembe, hogy még azt se akarja, hogy véletlenül meglássam ki hívja. Nem szoktuk egymás telefonját nézegetni, le is van kódolva mindkettőnké, szóval ha akarnék, akkor sem tudnék belenézni. Ezért nem is értem, miért kell még külön rejtegetni is, hacsak nem azért, amit az előbb írtam.

#8 Próbáltam vele megbeszélni normálisan, veszekedés lett a vége, szerinte nem lehet élni ekkora bizalmatlanságban. Teljesen kiakadt a feltételezéstől. Még régebben azt mondta, hogy ha bármikor bele szeretnék nézni, megtehetem, szóljak, megmutatja. Mondtam neki, hogy akkor most szeretném, ha nincs titkolnivalója, mint ahogy állítja, akkor nem találhatok semmi olyat... Hatalmas nagy veszekedés lett belőle, megsértődött.

Régebben beszélgetett nőkkel, állítólag már egy ideje nem. Én csak annyit kértem tőle, hogy 1 személlyel ne beszélgessen, egy olyan csajjal, aki már többször bekavart a mi dolgunkba.

Alaphelyzetben nem vagyok féltékeny típus. De a hazugságokat és a titkolózást nem viselem el. Ha valami van, mondja el, ismerje be, legyen őszinte.

Szoktunk külön szórakozni.

#9 De te alapból ilyen vagy. Nem pár hónapja lettél ilyen.

#14 Nem ilyen volt korábban. Különben nem tűnt volna fel a változás.

#15 Nem gondolom tiszteletlenségnek. Ez a munkámmal jár, bármelyik pillanatban behívhatnak, emberek egészsége vagy esetleg élete múlhat azon, hogy el tudnak-e érni... Erről az is tud, akivel együtt vagyok. Ettől még nem a telefonommal foglalkozok helyette, csak szem előtt van, és fel van hangosítva. Nem dugom el a szomszéd szoba íróasztalfiókjába lehalkítva.

Jaa és nem én pontozom le a válaszokat, mielőtt bárkinek eszébe jutna ilyesmi.

2016. márc. 18. 12:30
 22/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kerdezo, de ha tenyleg orvos vagy,aminek mondod magad, akkor lehetne annyi eszed h osszerakod a kepletet. Hirtelen titkolozas, teged felhaborodva hibaztatas, valamint szex kozben telefonalas? Tulajdonkeppen miert vagy vele? Par hetes vagy eves kapcsolat?
2016. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mi együtt élünk, és egyikünk se túl nagy telefonb*zi, én mikor hazaérek, levágom a táskámat a székre, és vagy benne felejtem a telefont, vagy kiteszem az asztalra/ágy végébe. Párom zsebben tart mindent, így ő nem tudja elfelejteni, mikor megjön, kipakol az asztalra. Egyikünk telefonja sincs lekódolva.

Ha hirtelen dugdosni kezdené, nekem is szemet szúrna, és bizony rá is kérdeznék, de nem vádaskodnék, mert elsőre azt gondolnám, meglepetést tervez. Én ugyanis híresen jó vagyok mindenféle meglepetés elrontásában, és ha megvádolnám, hogy megcsal, biztos a fejemhez vágná, hogy mit tervezett. :) Egy egyszerű, érdeklődő kérdéssel is ki lehet deríteni, hogy mi a változás oka, szerintem az ember egy idő után már észreveszi a párján, ha az a szemébe próbál éppen hazudni.

De ha elsőre megvádoltad, vagy a telefonnézős kérésed volt olyan "tényleg nem csalsz meg? na, akkor bizonyíts, és mutasd" stílusú, akkor lehet, hogy csak előtört belőle a dac, és már csak azért is ellenkezik. Viszont a személyes véleményem, hogy valamit titkol. Ez lehet egy másik nő, egy üzlet vagy autóvásárlás, de akár egy egyszerű kis meglepetés is. Sőt, az is lehet, hogy lánykérést tervez (és nem akarja, hogy lásd az ékszerboltos előzményeket), úgy meg főleg nem csoda, ha felhúzta magát a vádakon. :D

2016. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A hisztikéje után szerintem elég egyértelmű, hogy megcsal. Eddig nyugodtan megnézhetted volna bármikor, most meg dührohamot kap szinte a kéréstől, lol.
2016. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!