Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? 1-éves párkapcsolatom van egy nővel nagyon bejön és szeretem van két gyereke is, nem tőlem.

Figyelt kérdés

Napközben jól megvagyunk vásárolunk osztunk szorzunk jól élünk.De a szex nem túl jól alakult köztünk az utóbbi időben de inkább én vagyok ennek az oka.Volt hogy nem birtam elmenni rajta,legutóbb fel sem ált,így totális kudarcot éltünk meg.Félek hamarosan vége lesz a kapcsolatunknak


impotencia kizárva, orvosom szerint pszihiáter segithet,mert lelki okai vannak.


2016. febr. 12. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok oka lehet, ha az orvosod lelki okot véleményezett, érdemes ennek utánajárni, bár elég lehet egy jó pszichológus is.

Eddig jó volt a szex? Elég keveset írtál, de az alapján a kapcsolat többi részével nincs gond. Vagy mégis?

Szereted a két gyerekét vagy inkább zavarnak?

Mit szeretnél hosszú távon? Belefér a házasság, vagy maradtok az együttélésnél? Egyáltalán, együtt éltek már?

A szex romlása szerinted összefügg-e bármivel? Mire vezeted vissza? A szex miatt félsz, hogy megromlik a kapcsolatotok, vagy más oka is van?

Vele beszéltél-e már a szexuális életetekről? Ha nem, akkor ideje lenne!

2016. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
64%

Nemfog otthagyni!!!

Kell egy balek aki felneveli a gyerekeket! :-)

2016. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Talán nem érzem magam hozzá illőnek. mivel ő nagyon szép és magabiztos én meg nem vagyok macsó alkat és magabiztos sem a szex terén.A gyerekeit szeretem és ők is engem talán ezért nem küldött még el mert családi biztonságot nyujtok amit másik pasija nem tudott.Együtt élünk 1 éve kb.
2016. febr. 12. 16:46
 4/13 anonim válasza:

Vannak nagyon jó természetes potencia nővelők...

Gyógynövény boltokban..

2016. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A libidód hogy áll? Kívánod a szexet és nem áll fel, vagy kívánni se nagyon kívánod?
2016. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem fog elküldeni a szex miatt,ne emészd magad ezen.

Beszélgessetek sokat a témáról és ettől majd megnyugszik a lelked.A szex fontos,de egy kétgyermekes anyának nem erről szól az élete.

Kényeztesd más módokon ha nem jön össze a behatolás,a lényeg,hogy orgazmusa legyen és jól érezze magát veled.

2016. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Le is kókad vagy csak nem tudsz elmenni?

Mennyire stresszes az életed? Nem volt valami betegséged?

Ha kizárólag attól tartasz, hogy nem tudsz szexelni, akkor benyomsz egy kis szildenafilt és egész este állni fog mint a cövek, persze ez csak tüneti kezelés, de lehet hogy segít.

38F

2016. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kivánom a szexet nagyon csak valamikor összejön gond nélkül valamikor nem.Ő szerinte tartok tőle az ágyban nem engedem el magam feszült vagyok.De ezt nem tudom kontrolálni sajnos tökéletesre törekszem mindig és elrontom ezzel az egészet.
2016. febr. 12. 17:16
 9/13 A kérdező kommentje:
Talán igazatok van nem fog elküldeni,mert kerüli a témát nem hozza fel sohasem.De egy kapcsolat így nem teljes,megvan minden nekünk és a gyerekeknek is.Néha utazunk is.Igazi mintacsalád vagyunk kivülről szemlélve persze.
2016. febr. 12. 17:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért próbáld ki, hátha a libido val van baj, legtöbbször fiatal korban cink hiány okozza, puszilj be hetente 2 nagy zacskó tökmagot, ha attól nem leszel atom kanos, akkor nem a cinkkel volt a gond, de egy próbát megér. Nálam ez volt a baj, én szex közben lankadtam le, mert nem akartam igazán... Szépnek tartottam a csajt, de valójában nem akartam megtömni :)

Mivel ennek az érzésnek a kémiai beindításánál van szerepe a cink-nek :)

2016. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!