Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos lenne a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Csütörtökön kezdődött minden. Páromnak valami nem úgy jött össze ahogy azt ő akarta. Tőlem független dolog, mégis rám haragudott, velem volt bunkó.

Nem szóltam neki ez miatt..

Pénteken szintén ezt művelte velem. Ekkor elszakadt nálam a cérna és megmondtam neki, hogy fejezze már be, semmi közöm ahhoz a dologhoz, meg nagyon gyerekesen kezeli ezt az ügyet. (Semmi komoly dologról nincs szó amúgy).

Ekkor letiltott (mivel írásban zajlott).

Nem is foglalkoztam vele, nem kerestem.

Este láttam, hogy feloldott, de ekkor sem írtam neki.

Tegnap egésznap elérhető volt. (Nem beszéltünk)

Ma viszont nem volt fent egésznap.

Nagyon furcsa ez tőle, mert ha nincs dolga (és nem velem van) gép előtt ül...

Lehet csaj van a dologban?

Ha az lenne jogosan akadnék ki?

Régebben már volt ilyen mikor összevesztünk, hogy mással (akart) találkozni/találkozott.


Ezért is ez lett az első gondolatom...


2016. márc. 20. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Több mint valószínű, hogy ez van a dologban. Akkor szoktak meghülyülni és szó nélkül eltűnni a pasik, ha van valaki a háttérben. Koholt valami alibi dolgot, ami miatt összeveszhetett veled és így dobott.
2016. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Annyira egyertelmű.

Mivel nem jelentkeztél nála napokig, így akkor most visszaadja.

Semmi csaj nincs, csak azt akarja, hogy most te aggodj.

2016. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%

A párodnak baja van, erre te is leszólod. Aztán csodálkozol, hogy rád vágja az ajtót és elmegy más (valószínűleg megértőbb) társaságba, miközben te játszod a sértett hercegnőt.


Mit ne mondjak, tényleg jogos a kiakadás. És valaki tényleg gyerekesen kezeli az ügyeit.

2016. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet eldönteni, hogy csaj lenne-e a dologban vagy valódi probléma okozza-e.
2016. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem élet halál baja van :D

szimplán ő fújta fel az ügyet. Türelmes is voltam vele, de amikor kezdte rám hárítani a dolgok kiakadtam elég rendesen.

kb ez volt a baja " elmentem a boltba és elvitték előlem az utolsó tejet ez a te hibád" ilyen szintű volt a kiakadása csak nem tejjel :D De ő ebből a dologból akkora úgyet csinált.

2016. márc. 20. 20:11
 6/11 A kérdező kommentje:
*ügyet
2016. márc. 20. 20:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan erre az ügyre gondoltam. Simán lehet, hogy valami valódi problémája van, csak azt fél veled megbeszélni, és így jön ki rajta a feszültség.
2016. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És nem dobtad már ki, amikor először mással találkozott egy ilyen ügy után? Ha megint erről van szó, remélem nem fogadod vissza.
2016. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem nem 100 %, hogy ez miatt volt kiakadva.

Utána külön voltunk, de visszakönyörögte magát.

2016. márc. 20. 20:37
 10/11 anonim válasza:

Szoval akkor osszefoglalom.

Van egy pasid.

Akivel regebben veszekedtetek es maris mas lanynal kutatott. Szoval ha ugy vesszuk megcsalt. Aztan vissza konyorogte magat. Osszevesztetek es nem ir. Ez hulyeseg hogy vissza akarja adni. Ha hianyoznal keresne.

Igy most valoszinu mas lany bugyijaba kutat. Ird le neki hogy vege. Ne legyel mar papucs. No vagy legyen benned meltosag

2016. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!